Рішення Виконкому ФЛАУ: організаційний комітет та зміни до календаря

212

 
Члени Виконкому ФЛАУ затвердили склад Головної суддівської колегії на 2020 рік.
 
Під час засідання Виконкому ФЛАУ були затверджені зміни та доповнення до календаря змагань ФЛАУ на 2020 рік:
– чемпіонат України з пімарафону відбудеться 16 травня у Ковелі;
– командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодші (23-24 травня) відбудеться в Івано-Франківську;
– у календар було внесено чемпіонат України з гірського бігу (вгору та довга дистанція) «Карпатія трейл» (6-7 червня, Пилипець);
– чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. (5-7 червня) відбудеться в Івано-Франківську;
– чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у Луцьку перенесено з 14-16 червня на 13-14 червня;
– чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді у Луцьку перенесено з 25-28 червня на 19-21 червня;
– чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. та молодших перенесено з 29 червня – 1 липня на 26-28 червня. Місцем проведення змагань призначено Луцьк;
– командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР 2005 р.н. та молодших (13-14 вересня) відбудеться в Івано-Франківську.
 
Оскільки на момент затвердження календаря Радою ФЛАУ ще не було визначене місце проведення чемпіонату світу з гірського бігу, Виконком ФЛАУ ухвалив рішення додати ці змагання до календаря ФЛАУ. Чемпіонат відбудеться 14-15 листопада (Лансароте).
 
Члени Виконкому ФЛАУ затвердили кількісний склад команди для участі у чемпіонаті світу у приміщенні та Кубку Європи з метань, які відбудуться у 2020 році.
 
Кількісний склад на чемпіонат світу у приміщенні (13-15 березня 2020 р, Нанкін, Китай): 22 особи = 14 спортсменів + 8 офіційних осіб
 
Кількісний склад на Кубок Європи з метань (21-22 березня 2020 р, Лейрія, Португалія): 24 особи, серед яких по чотири чоловіки і жінки серед дорослих та молоді і вісім офіційних осіб.
 
Члени Виконкому заслухали звіт головного тренера з видів витривалості Сергія Романчука про виступ команди на чемпіонаті Європи з кросу. Своїми думками щодо тренувального процесу і підготовки спортсменів поділився також керівник делегації Іван Гешко. Виступ команди визнали незадовільним. Тренерському штабу було доручено до кінця лютого запропонувати і винести на Виконком критерії і концепцію відбору команди на міжнародні змагання та розробити рекомендації для ТФЛА щодо проведення чемпіонатів області й інших місцевих змагань з кросу.
 
Члени Виконкому ФЛАУ заслухали пропозиції директора Департаменту змагань Яни Бочарської щодо статистичних даних. За результатами обговорення було вирішено подавати до міжнародної статистки результати з несертифікованих спортивних споруд з відповідною позначкою. Починаючи з 1 січня 2020 року вважати дійсними виконання кваліфікаційних нормативів КМСУ, МСУ, МСМКУ; починаючи з 1 січня 2021 року – нормативів І, ІІ та ІІІ дорослого розрядів; починаючи з 1 січня 2022 року – нормативів І, ІІ та ІІІ юнацького розрядів лише на сертифікованих спортивних спорудах.
 
Під час засідання Виконкому ФЛАУ також були заслухані звіти керівників ДУ «Східний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» та ДУ «Західний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» Віталія Коржа та Олега Вегнера. Обидва звіти були визнані задовільними. При цьому головній тренерській раді було доручено разом з директорами Центрів олімпійської підготовки опрацювати нормативну базу та підготувати листи на відповідні центральні органи виконавчої влади щодо зменшення основного складу і збільшення змінного складу центрів олімпійської підготовки з легкої атлетки.
 
Головний тренер збірної України В’ячеслав Тиртишник ознайомив членів Виконкому ФЛАУ з планом підготовки національної збірної команди України з легкої атлетики до Олімпійських ігор-2020 у Токіо, доповів про Критерії успішності виступу національної збірної команди України з легкої атлетики на офіційних міжнародних змаганнях з легкої атлетики за напрямками на 2020 рік та про нарахування рейтингових очок за результатами виступів спортсменів штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
 
Читайте також:
 
Виконком ФЛАУ ухвалив рішення виступити з клопотанням про:
– присвоєння Мандроні Миколі Васильовичу державного звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України»;
– відзначення Бойка Анатолія Григоровича та Зуєва Геннадія Володимировича почесними Грамотами Верховної Ради України;
– присвоєння Радченко Людмилі Миколаївні пожиттєвої стипендії Президента України «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери».
 
На засіданні Виконкому ФЛАУ з пропозиціями Комісії ветеранів ФЛАУ виступила її голова Валентина Крепкіна.Зокрема, мова йшла про необхідність внесення змін до Положення про Комісію ветеранів ФЛАУ, які, як і новий склад Комісії, доручено винести на затвердження Ради ФЛАУ. Також йшла мова про забезпечення учасників міжнародних змагань категорії мастерс формою. Валентині Крепкіній було доручено опрацювати дане питання і після цього запропонувати його для затвердження.
 
Президента ФЛА Київської області Андрій Комарова звернувся до Виконкому ФЛАУ з пропозицією скликати позачергове засідання Ради Легкої атлетики України для повторного розгляду питання скорочення карантину для спортсмена Мар’яна Закальницького. Після обговорення було ухвалене рішення включити це питання до порядку денного чергового засідання Ради Легкої атлетики України (28-29 березня) і запросити на нього ФЛА Київської області, ФЛА Донецької області та Мар’яна Закальницького для можливості висловити свою позицію.
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 23 січня у Києві.