Освіта зі спортивного маркетингу для атлетів в Сеульському національному університеті

271
За запрошенням Сеульського національного університету (СНО) щодо програми «Dream Together Master 2020-2022», НОК України продовжує участь в освітній програмі в Сеульському національному університеті (СНО) та збирає заявки атлетів з видів спорту, які бажають отримати знання та навички зі спортивного маркетингу для подальшої роботи.
 
Ця програма підтримується Міністерством культури, спорту та туризму Кореї (MCST), Фондом сприяння спорту Кореї (KSPO) і відділом розвитку талантів у галузі глобального управління спортом в Сеульському національному університеті (СНО) з використанням національних фондів спортивних акцій Кореї.
 
Освіта – безкоштовна. Також учасникам повністю оплачуються переліт та проживання.
 
Зверніть, будь ласка, увагу на перелік документів, які потрібно буде подати на розгляд. Перелік документів та посилання для завантаження:
 
 
Обов’язковим є знання англійської мови та наявність документа, що підтверджує отримання атестації (Сертифікат).
 
Всі оригінали документів повинні бути переведені та завірені у нотаріуса.
 
Обов’язково має бути лист підтримки від федерації, а також Ваш мотиваційний лист щодо участі у програмі та плани щодо перспективи застосування набутих знань (бажаним є мотивація застосувати набуті знання в рамках роботи у Виконавчій дирекції НОК України).
 
Кандидати мають подати свої заявки до 5 лютого включно на електрону пошту керівника Департаменту розвитку ФЛАУ Петрова Антона: apetrov@uaf.org.ua.
Попередня статтяПригадуючи 2019 рік: Анастасія Ольховнікова, старший тренер з багатоборства
Наступна статтяНа рекордній висоті: Ярослава Магучіх переписала світову історію у Карлсруе