Українці додали три медалі до скарбнички збірної на Міжнародній матчевій зустрічі U20

283
У Мінську завершилася Міжнародна юніорська матчева зустріч з легкої атлетики у приміщенні. У другий день змагань українці виграли ще три медалі.

 
Олег Дорощук підтвердив статус лідера змагань і переміг зі стрибків у висоту з новим рекордом зустрічі – 2,20 метрів. Після цього українець тричі намагався встановити ще й особистий рекорд, але поки що планка на встояла. Зазначимо, що початок змагань зі стрибків у висоту серед юніорів суттєво затримали.
 
Дві бронзи українці виграли з бігу на 400 метрів. Марія Буряк замкнула трійку медалісток у змаганнях юніорок (55,90 с), а Ярослав Голуб був третім серед юніорів (48,84 с).
 
Ірина Панаріна, Марія Буряк, Максим Андрухів і Кирило Приходько стали четвертими за підсумками всіх забігів естафетних команд 4х200 метрів (1.34,20 хв).
 
Володимир Андрощук посів шосте місце з семиборства, набравши 4619 очок. У другий день він подолав 60 метрів з бар’єрами за 8,93 с, стрибнув з жердиною на 4,15 м і пробіг заключні 1000 метрів за 3.10,58 хв.
 
Кирило Приходько фінішував шостим на дистанції 60 метрів (7,01 с), проте приніс команді вісім очок – італієць Федеріко Маніні, який став другим, виступав у Мінську поза конкурсом. Анастасія Деркач стала шостою зі штовхання ядра (12,95 м).
 
Андрій Єрещенко був сьомим зі стрибків у довжину (7,09 м), проте переможець змагань білорус Аляксєй Дудзінскі (7,32 м) виступав поза конкурсом, а отже, Єрещенко приніс України очки як за шосте місце. Олена Жмур посіла сьому сходинку зі стрибків у висоту (1,70 м), але принесла команді сім очок.
 
З бігу на 60 метрів з бар’єрами Ірина Панаріна фінішувала п’ятою серед юніорок (8,87 с), а Максим Андрухів був восьмим серед юніорів (8,46 с). Восьмим був і Руслан Захарченко зі штовхання ядра (16,89 м), проте один зі спортсменів виступав поза конкурсом і українець приніс команді очки як за сьоме місце.
 
Катерина Онісімова фінішувала сьомою з бігу на 2000 метрів з перешкодами (7.10,06 хв), а у змаганнях серед юніорів на цій дистанції Владислав Кавецький був дев’ятим (6.18,85 хв). Катерина Дмитренко посіла дев’яте місце зі стрибків у довжину (5,64 м).
 
У командному заліку Україна стала шостою. Перемогли білоруси. Італійці і поляки розташувалися на другій і третій сходинках. Усього участь у змаганнях брали 12 команд.
 
Після завершення матчевої зустрічі організатори визначили найкращих спортсменів у кожній з команд-учасниць. В українській такими стали Марія Буряк і Олег Дорщук.