3.80 з жердиною в 13 років та інші відкриття чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР

212
У Києві відбувся заключний національний старт сезону з легкої атлетики в приміщенні – чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства (2005 р.н. та молодші). Командний залік виграла збірна Києва, залік серед ДЮСШ – КДЮСШ №1 Бахмута Донецької області, серед СДЮШОР – СДЮСШОР Житомира.
 
Про нових потенційних зірочок вітчизняної Королеви спорту розповів старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв:
 
– Ці змагання були цікаві тим, що за аналізом виступів цих юних атлетів ми побачили, яким буде кістяк юнацької та юніорської збірних через три-чотири роки. Подвоювало інтерес те, що якраз спортсмени 2005-2006 рр.н. за два роки будуть боротися за ліцензії для участі в четвертих Юнацьких Олімпійських іграх. Звісно, в такому віці зміни та ротації серед лідерів будуть відбуватися достатньо швидко, тим не менш, за підсумками змагань можна відзначити низку дуже перспективних спортсменів.
 
Високі результати показали у двоборстві 200 м + 400 м львів’янка Анна-Марія Хіміч (25,85 та 58,72), у стрибках з жердиною та бігу на 60 метрів 13-річна киянка Антоніна Терещенко (на фото)– 3 м 80 см та 8,19 секунди. Дарина Степаненко з Луганщини виграла 60 м + 200 м (7,80 та 26,01). Альона Часс з Дніпропетровщини у потрійному стрибку подолала 12-метровий рубіж – 12.01. У хлопців варто відзначити стрибуна у висоту з Дніпра Івана Литовченка, який показав 1 м 95 см – не поганий результат для такого віку.
 
Порадувала також кількість учасників – близько 800 молодих спортсменів. Це показує, що легка атлетика, не зважаючи на труднощі, є популярним видом спорту серед наших дітей. Відзначу, що в цьому чемпіонаті України взяло також участь близько 40 юних атлетів 2007-2008 рр.н. Вважаю, що для них цей старт був позитивним досвідом.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяВийшла з друку Навчальна програма «Легка атлетика для ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ та спеціалізованих закладів спортивного профілю»
Наступна статтяУ Києві вперше відбудуться змагання з командного бігу