Віталій Матешко – про підготовку до чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби

513
Голова виконавчої дирекції місцевого організаційного комітету чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби Віталій Матешко під час офіційної прес-конференції напередодні змагань розповів про підготовку Івано-Франківська до них і заходи безпеки на заході:

 
«Місцевий організаційний комітет упродовж тривалого часу працював над підготовкою до проведення цих змагань. Результат наших зусиль буде видно вже завтра. Ми створили умови для комфортного перебування команд, а це і проживання, і харчування, і відпочинок, і логістика, і, що особливо важливо, заходи безпеки.
 
В Європі і світі на сьогодні дуже резонансна ситуація у зв’язку з поширенням коронавірусу (COVID-19), проте ми створили максимальні засоби безпеки, пов’язані з гігієною. Перш за все, вони стосуються команд й офіційних осіб.
 
Змагання відбудуться без глядачів, проте ніхто не забороняє їх дивитися. Важливо не скупчуватися групами і уважно слідкувати за тими, хто є поряд. Траса, на якій змагатимуться спортсмени, відгороджена. Перебувати на ній зможуть лише ті люди, які матимуть спеціальний доступ. Решта людей, зокрема тих, хто акредитований на чемпіонат, перебуватимуть за межами траси.
 
Площу перевірять на наявність вибухонебезпечних речовин. Під час чемпіонату працюватимуть служби, які слідкуватимуть за громадським порядком.
 
Участь у чемпіонаті візьмуть шість країн. Атлети змагатимуться у шести дисциплінах і у трьох різних вікових категоріях. Найцікавішою, найемоційнішою і найзапеклішою з точки зору спортивної боротьби буде дистанція 20 кілометрів серед жінок і чоловіків. На ній змагатимуться атлети з топ-50 і матимуть неабиякі шанси на виконання нормативів на Олімпійські ігри.
 
Якщо говорити про командні змагання, то найбільшу конкуренцію Україні складуть збірні Туреччини і Греції. Проте в окремих видах на високі місця також претендуватимуть атлети і з інших країн».
Попередня статтяІгор Гоцул – про проведення чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби
Наступна статтяНовий інвентар для Чорноморська