Стартувала серія семінарів «Академії Легкої атлетики України»

225
 
15 квітня стартував освітній проект ФЛАУ «Академія Легкої атлетики України». Під час першого заходу керівники територіальних федерацій взяли участь у семінарі представників прес-служби ФЛАУ «Територіальні ФЛА: взаємодія зі ЗМІ та присутність в інтернет-просторі».
 
Семінар було розподілено на три основні теми – навіщо федераціям взаємодіяти зі ЗМІ, мати свої сайти і сторінки в інтернеті, і як це все організувати. Олександр Даниленко та Ольга Ніколаєнко виклали як теоретичну частину, так і багато кейсів зі свого практичного досвіду. Були наведені приклади успішної та не дуже діяльності у цьому напрямку, в тому числі представників інших видів спорту.
 
Головним завданням семінару було: переконати слухачів, що без співпраці з засобами масової інформації, без просування себе в інтернеті, за нинішніх глобальних тенденцій ні про яку популяризацію так монетизацію своєї організації та виду спорту загалом не може йти мови; також навчити основам подібної діяльності. І судячи з дискусії, яка тривала після завершення семінару, у переважній більшості ТФЛА це розуміють. Сподіваємося, інформація, яку вони отримали під час заходу, допоможе ще більш ефективніше реалізувати їхні амбіції та плани.
 
Отож, це був перший онлайн-семінар ФЛАУ, і зовсім скоро пройдуть й інші. Зокрема, 16 квітня для членів ФЛАУ відбудеться перша з п’яти частин семінару Дмитра Павлова «Створення і монетизація персонального бренду» – «Створення унікального образу». А 17 квітня – антидопінговий семінар «Виклики для спортсменів і їхнього допоміжного персоналу».
Попередня статтяСпортсменам штатних збірних дозволено тренуватися під час карантину
Наступна стаття18 квітня Ігор Гоцул – в ефірі Радіо НВ