«Створення і монетизація персонального бренду»: курс завершено, попереду нові виклики

252
30 квітня завершився курс Дмитра Павлова «Створення і монетизація персонального бренду». До нього ввійшли п’ять семінарів, на яких атлетів і всіх зацікавлених членів ФЛАУ вчили творити і розвивати свій канал у YouTube.

 
На семінарах обговорили такі теми: «Створення унікального образу», «YouTube канал зірки – особливості і секрети», «Просування особистого бренду в медіа», «Грамотна комунікація з комьюніті» та «Як організувати і підвищити монетизацію».
 
Спортсмени отримували домашні завдання і надсилали їх на перевірку Дмитру Павлову. І хоч заняття вже закінчилися, лектор і надалі відкритий для тих, хто дійсно хоче розвиватися у цьому напрямку.
 
За час семінарів у соціальних мережах, зокрема, з’явилося досить цікаве відео від однієї з його учасниць. Катерина Климюк одночасно виступила у ролі журналістки і спортсменки, у якої беруть інтерв’ю. Подивитися його можна за посиланням: https://www.facebook.com/olenasport/videos/2600632780185064/
 
На цьому семінари у рамках проекту «Академія Легкої атлетики України» не завершуються. У травні цікаві онлайн-зустрічі готуються для спортсменів, тренерів, представників ТФЛА й організаторів змагань. Говоритимемо про спілкування зі ЗМІ, маркетинг, тренерські методики та багато іншого.  Анонси і реєстрація на деякі з них з’являться вже незабаром!
 
Ті ж семінарі, які вже відбулися, можна переглянути на офіційному каналі ФЛАУ у YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_ihkljjnAn4&list=PLbLKqiOxcIe97yDqG4MpUBkiI4N7Yk1iV