1 серпня відбудеться позачергова Конференція Легкої атлетики України

308
Як ми вже повідомляли, Рада Легкої атлетики України на своєму засіданні 30 травня звернулася до членів ФЛАУ з проханням ініціювати скликання Позачергової Конференції ФЛАУ щоб остаточно визначитися щодо проведення Звітно-виборчої Конференції ФЛАУ (з метою уникнення будь-яких можливих порушень Статуту ФЛАУ та виникнення правових колізій – згідно зі Статутом, Звітно-виборча Конференція ФЛАУ відбувається раз на чотири роки, в рік проведення Олімпійських ігор, не пізніше ніж через три місяці після їх завершення; цього року спливає 4 роки з моменту проведення попередньої Звітно-виборчої Конференції, але Олімпійські ігри перенесено на 2021 рік).
 
Згідно з п. 7.5 Статуту ФЛАУ позачергова конференція скликається на вимогу однієї десятої частини членів ФЛАУ. Відповідно п. 7.1 Статуту ФЛАУ враховуються голоси членів федерації які на момент голосування досягли 18 років. Згідно з загальним реєстром, станом на 30 червня 2020 року членів ФЛАУ нараховувалося 17879 осіб, з них тих, які досягли віку 18 років – 9026 осіб. Одна десята від останньої цієї цифри становить 903.
 
Різними означеними у зверненні Ради ФЛАУ способами у встановлений термін (до 30 червня включно) за скликання позачергової Конференції ФЛАУ було отримано 1108 голосів. Після верифікації цих осіб щодо належності до членства ФЛАУ, вікового обмеження (старші 18 років) та дублювання голосів стало відомо, що в підтримку скликання позачергової Конференції ФЛАУ проголосувало 1007 осіб, з них 194 особи проголосували через онлайн-форму на офіційному сайті ФЛАУ, голосів 813 осіб секретаріат ФЛАУ отримав у вигляді особистих заяв членів ФЛАУ та загальних листів-вимог членів ФЛАУ від територіальних ФЛА.
 
Таким чином президент Легкої атлетики України Ігор Гоцул на виконання вимоги членів ФЛАУ видав розпорядження скликати позачергову Конференцію ФЛАУ. Її призначено на 1 серпня 2020 року. У зв’язку з карантинними обмеженнями в державі, вона відбудеться в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM. Листи з відповідною інформацією щодо позачергової Конференції ФЛАУ направлені до територіальних ФЛАУ.
 
Додамо, що кожен член ФЛАУ може звернутися до офісу ФЛАУ (02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17 поверх; e-mail: office@uaf.org.ua) для перевірки врахування чи неврахування його голосу у вищевказаному голосуванні.
Попередня статтяЄвропейський досвід клубної системи в легкій атлетиці та перспективи її впровадження в Україні (+ВІДЕО)
Наступна статтяУ вересні очікуємо на введення в експлуатацію відреконструйованого львівського стадіону «Скіф»!