Фахівці спринту обговорили вдосконалення швидкісно-силових якостей та техніки низького старту (+ВІДЕО)

253
В рамках освітнього проєкту ФЛАУ «Академія Легкої атлетики України» відбувся черговий круглий стіл «Особливості розвитку швидкісно-силових якостей у спринтерському бігу та шляхи вдосконалення техніки бігу з низького старту».
 
Такі знані фахівці цього виду легкої атлетики, як Заслужений тренер України Юрій Сінеков, Заслужений тренер України та Казахстану В’ячеслав Поздняков, Заслужений тренер України та Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Сергій Басенко, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України та старший тренер збірної України зі спринту Костянтин Рурак, Олімпійський чемпіон в естафеті 4х100 м та старший тренер збірної Україні зі спринту Віктор Бризгін, а також багато інших впродовж більш ніж двох годин ділилися власним досвідом підготовки спринтерів високої кваліфікації. До дискусії також підключилися представники інших легкоатлетичних видів, в яких важливий вплив на результат атлетів мають спринтерські якості.
 
З повним відеозаписом круглого столу можна ознайомитися нижче. Всі заходи, які проходять в рамках освітнього проєкту ФЛАУ “Академія легкої атлетики України”, викладені за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLbLKqiOxcIe97yDqG4MpUBkiI4N7Yk1iV
 
 

 

Попередня стаття10 липня – круглий стіл «Особливості розвитку швидкісно-силових якостей у спринті»
Наступна статтяЗі світу по нитці: чемпіон світу з десятиборства достроково завершив сезон