Зі світу по нитці: чемпіон світу з десятиборства достроково завершив сезон

281

 

Чинний чемпіон світу з десятиборства німець Ніклас Кауль пропустить решту сезону-2020.

 

«Я мушу закінчити сезон-2020 ще до його початку, – написав Кауль у своєму Instagram. – Коли у травні знову виникли проблеми під час метання списа, з’ясувалося, що у мене ще з 2017 року травмований лікоть і ці ускладнення проявлялися під час безперервних тренувань з метань. Для того, щоб відновити стабільність ліктя, я вирішив прооперувати його».

 
Операцію Каулю зробили минулого тижня. «Зараз почуваюся добре. Операція пройшла без будь-яких ускладнень», – додав він.
 
***
 
Не поспішає розпочинати сезон і олімпійський чемпіон з метання списа німець Томас Рьолер. Проте у нього причина пов’язана зовсім не з його здоров’ям чи травмами. Рьолер зі своєю коханою, Люсією Шауергаммер, чекають на дитину, тому атлет вирішив зараз віддати перевагу сімейним справам. Тим більше на міжнародному рівні через пандемію COVID-19 ще надто мало змагань, та і тренування, які перш за все спрямовані на 2021 рік, відбуваються за планом і приносять йому задоволення.
 
***
 
Бронзова медалістка чемпіонату світу зі стрибків у довжину Есе Бруме розповіла про те, як ситуація з COVID-19 вплинула на її тренувальний процес. Нігерійка живе і тренується на Кіпрі. У березні вона поїхала у свою рідну країну, щоб взяти участь у змаганнях. Це мав бути короткий візит, проте через пандемію вона і досі лишається там.
 
***
 
Чинна чемпіонка Європи з бігу на 60 метрів у приміщенні Єва Свобода у зимовому сезоні-2020 не виступала, проте зараз її тренування проходять добре. Наразі полька перебуває у Спалі. Спринтерка ставить собі за цьогорічну мету виступити на основних турнірах з національного легкоатлетичного календаря Польщі і пробігти 100 метрів на рівні 11,20 секунд.
 
***
 
Рекордсмен Німеччини з бігу на 100 метрів Юліан Ройс висловив свою думку щодо інциденту, який трапився з чинним чемпіоном світу з бігу на 100 метрів американцем Крістаном Коулменом, коли той пропустив допінг-тест. Він зазначив, що більшість атлетів знають про те, що таке Whereabouts. Якщо вони свідомі, то не ігнорують правила, не пропускають тести і завчасно повідомляють про своє місцеперебування. «Це не наука про ракети, яку потрібно вивчати в університетах», – зазначив Ройс.
За матеріалами European Athletics, dpa, Spiegel, World Athletics, polskieradio.pl, EMEnews
Попередня статтяФахівці спринту обговорили вдосконалення швидкісно-силових якостей та техніки низького старту (+ВІДЕО)
Наступна статтяСпівпраця з виробником спеціального медичного обладнання