Доступно та лаконічно – про раціональне харчування у великому спорті! (+ВІДЕО)

20
В рамках освітнього проєкту ФЛАУ «Академія легкої атлетики України» відбувся семінар «Раціональне харчування – шлях до підтримання власного здоров’я та досягнення високих спортивних вершин».
 
Його провела Христина Шавель – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури, авторка понад 80 наукових праць, підручників, посібників, низка яких присвячена, зокрема, і питанням раціонального харчування спортсменів.
 
Пані Христина під час семінару розкрила найрізноманітніші аспекти раціонального харчування. Закцентуємо увагу, що інформація, яку систематизувала пані Христина, буде корисною не лише професійним атлетам та їхнім тренерам, але й людям, які не займаються спортом, але хочуть правильно харчуватися.
 
З повним відеозаписом семінару можна ознайомитися нижче. Всі заходи, які проходять в рамках освітнього проєкту ФЛАУ “Академія легкої атлетики України”, викладені за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLbLKqiOxcIe97yDqG4MpUBkiI4N7Yk1iV
 
 

 

https://youtu.be/L9LntROWHV8 –