Перенесення чемпіонату України серед юніорів та командного чемпіонату України

290
На позачерговому засіданні Виконавчого комітету Легкої атлетики України, яке відбулося 31 липня о 21:00, було прийняте рішення про перенеcення чемпіонату України серед юніорів на 12-13 серпня, місто Луцьк та командного чемпіонату України і чемпіонату України з бігу на 10000 метрів на 15-16 серпня, місто Луцьк.
 
Підставою для такого рішення стало встановлення Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій нових рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З. Згідно з ними місто Луцьк на наступний тиждень (3-9 серпня) було віднесено до «червоної зони», найгірша епідеміологічна ситуація. Це означає, що в даний період в Луцьку діятимуть жорсткі карантинні обмеження, які унеможливлюють проведення в місті 5-6 серпня чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів та 8-9 серпня командного чемпіонату України з легкої атлетики та чемпіонату України з бігу на 10000 метрів.
 
Виконавчий комітет з розумінням ставиться до ситуації, яка склалася. Рішення не скасовувати чемпіонати є кроком на зустріч атлетам, які тренувалися і готувалися до них, і тому повинні мати можливість реалізувати свої змагальні амбіції.
 
Надалі подібні ситуації можуть відбуватися знову. Виконавчий комітет ФЛАУ буде інформувати про можливі зміни, зважаючи на ухвалення Урядом України подібних рішень.
 
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій нових рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З, найближчим часом буде проводити подібні засідання щотижня, у п’ятницю, у першій половині дня і переглядатиме рівні епідеміологічної небезпеки. ФЛАУ буде оперативно реагувати на такі рішення. Тому наступної п’ятниці (7 серпня) у першій половині дня, відразу після оголошення результатів засідання Державної комісії, ФЛАУ повідомить про можливі зміни в календарі змагань.
Попередня статтяНові дати для змагань Всесвітньої легкої атлетики і вікна для національних чемпіонатів
Наступна статтяЗвітно-виборча Конференція ФЛАУ відбудеться 10 жовтня 2020 року в Дніпрі