Мультитрансляція командного чемпіонату України-2020 з легкої атлетики

266
15-16 серпня луцький стадіон «Авангард» прийматиме командний чемпіонат України з легкої атлетики та чемпіонат України з бігу на 10000 метрів.
 
ФЛАУ, продовжуючи практику організації прямих трансляцій національних змагань, проводитиме показ командного чемпіонату України в мульти-форматі. Це коли ви можете самостійно обрати, які дисципліни дивитися в той чи інший час. Поки що ця функція доступна лише для перегляду зі стаціонарних комп’ютерів. Для того, щоб нею скористатися, потрібно в нижній правій частині вікна відповідної трансляції Youtube на офіційному каналі ФЛАУ натиснути на значок, який має форму чемоданчика зі двосторонньою стрілочкою (див. слайд 1).
 
 
По правій стороні вікна трансляції Youtube ви побачите додаткові вікна (див. слайд 2), натискаєте на дисципліну, яка вас цікавить, і переглядаєте.
 
 
З мобільних девайсів цей сервіс, на жаль, поки що не доступний. В такому випадку для перегляду змагань в інших видах вам потрібно просто заходити за прямими посиланнями (для кожної з сесій вони будуть різними). Вони розміщені в описі до кожного відео, або ж ви можете це робити безпосередньо з головної сторінки Youtube-каналу ФЛАУ (створено список відтворення «Командний чемпіонат України-2020»).
 
Відразу попереджаємо: в мультиформаті з технічних причин трансляція ведеться без коментаря та титрів. Повний розклад, стартові та підсумкові протоколи, а також результати в режимі он-лайн – https://competitions3.uaf.org.ua/en/2020.08.15-16_lutsk/live
Попередня статтяСергій Смелик: «Готовність сидить глибоко; щоб підняти її з дна, потрібні старти»
Наступна статтяКарантину мов би й не було: злива особистих рекордів на командному чемпіонаті України