Трансляція чемпіонату України-2020 з легкої атлетики!

258
29-30 серпня луцький стадіон «Авангард» прийматиме головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України.
 
ФЛАУ, продовжуючи практику організації прямих трансляцій національних змагань, проводитиме показ чемпіонату України в мульти-форматі. Це коли ви можете самостійно обрати, які дисципліни дивитися в той чи інший час. Поки що ця функція доступна лише для перегляду зі стаціонарних комп’ютерів. Для того, щоб нею скористатися, потрібно в нижній правій частині вікна відповідної трансляції Youtube на офіційному каналі ФЛАУ натиснути на значок, який має форму валізки зі двосторонньою стрілочкою. По правій стороні вікна трансляції Youtube ви побачите додаткові вікна, натискаєте на дисципліну, яка вас цікавить, і переглядаєте.
 
З мобільних девайсів цей сервіс, на жаль, поки що не доступний. В такому випадку для перегляду змагань в інших видах вам потрібно просто заходити за прямими посиланнями (для кожної з сесій вони будуть різними). Вони розміщені в описі до кожного відео, або ж ви можете це робити безпосередньо з головної сторінки Youtube-каналу ФЛАУ – створено список відтворення «Чемпіонат України-2020».
 
Будьте уважними – для різних днів і сесій (ранкових та вечірніх) посилання на трансляцію різні!
 
У вікні, яке підписане «Основна трансляція», буде вестися традиційний показ найголовніших подій, які відбуваються на арені з коментарем, титрами, прямими включеннями атлетів та тренерів. В додаткових вікнах за видами з технічних причин трансляція вестиметься без коментаря та титрів.
 
Повний розклад, стартові та підсумкові протоколи, а також результати в режимі он-лайн – https://competitions3.uaf.org.ua/2020.08.29-30_lutsk/live
 
Ну і також традиційно чемпіонат України-2020 з легкої атлетики транслюватиметься на телеканалі XSPORT. В понеділок, 31 серпня, о 14:20 ви зможете побачити найцікавіші події першого змагального дня, а у вівторок 1 вересня також о 14:20 – другого змагального дня.
Попередня статтяЗустрічі на Херсонщині: розвиток інфраструктури, зарплатні тренерів ШВСМ, змагання між ОТГ та інше
Наступна статтяЮнацький рекорд України та команда перемога від сумчан в Луцьку