Визначені імена найкращих в українській легкій атлетиці за підсумками 2020 року

9640

Завершилося голосування за найкращих в українській легкій атлетиці за підсумками 2020 року. Як повідомлялося, найкращими легкоатлеткою і легкоатлетом стали стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук і метальник молота Михайло Кохан.

Кохан, як і рік тому, переміг відразу в двох номінаціях. До звання найкращого легкоатлета року він додав також перемогу у номінації «Зірка, яка сходить» серед чоловіків. У жінок вдруге поспіль найкращою тут стала стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.

«Найкращий легкоатлет року»

Михайло Кохан (метання молота) – переміг на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (75,43 м), зимовому чемпіонаті України з метань (77,62 м), міжнародних змаганнях у Пярну (76,42 м) та на чемпіонаті України (75,39 м); посів третє місце на міжнародних змаганнях «Меморіал Іштвана Дюлая» (77,78 м); переміг на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій U20 з рекордом змагань (метання молота 6 кг – 83,32 м).

«Найкраща легкоатлетка року»

Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину) – виграла етапи «Діамантової ліги» у Стокгольмі (6,85 м) і Досі (6,91 м), етапи World Indoor Tour Gold у Карлсруе (6,92 м), Торуні (6,96 м), Глазго (6,90 м) і Льєвані (6,90 м) і стала абсолютною переможницею серії World Indoor Tour Gold зі стрибків у довжину; виграла міжнародні змагання у Хожуві (6,78 м) і Берліні (6,87 м); посіла другі місця на міжнародних змаганнях у Секешфегерварі (6,76 м), Інсбруку (6,82 м) і Дессау (6,85 м); виграла чемпіонат України (6,81 м).

«Зірка, яка сходить» серед чоловіків (атлети віком до 20 років)

«Зірка, яка сходить» серед жінок (атлетки віком до 20 років)

Ярослава Магучіх (стрибки у висоту) – встановила світовий рекорд U20 у приміщенні (2,02 м) і перемогла на етапі World Indoor Tour Gold у Карлсруе; виграла два етапи «Діамантової ліги» у Монако (1,98 м) й у Стокгольмі (2,00 м), а на етапі у Римі була другою (1,95 м); перемогла також на етапі World Indoor Tour Gold у Глазго (1,93 м) і стала переможницею серії World Indoor Tour Gold зі стрибків у висоту; виграла змагання у приміщенні «Меморіал Олексія Дем’янюка» (2,01 м) та міжнародні змагання у приміщенні у Коттбусі (1,98 м), Банській Бистриці (1,96 м) та Ульстенвіку (1,96 м); стала другою на міжнародних змаганнях у Бидгощі (1,97 м) і Дессау (1,96 м); завершила сезон-2020 у приміщенні на першому рядку світового топлиста та поділила перше місце світового топлиста літнього сезону з Юлією Левченко.

Найкращий тренер року

Вадим Крушинський – тренер Марини Бех-Романчук, переможниці етапів «Діамантової ліги», серії World Indoor Tour Gold, переможниці і призерки міжнародних змагань, чемпіонки України зі стрибків у довжину.

Найкраща команда року

Жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі Марії Миколенко, Аліни Логвиненко, Вікторії Ткачук і Анни Рижикової – переможниці чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (3.34,21 хв).

«Найкращий легкоатлет у категорії «Мастерс»

Володимир Бохонський (80+) – на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні у категорії «Мастерс» встановив національні рекорди (80+) у приміщенні з бігу на 800 м (3.42,15 хв) і 1500 м (7.13,34 хв).

«Найкраща легкоатлетка у категорії «Мастерс»

Антоніна Ткачук (80+) – на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні у категорії «Мастерс» встановила національний рекорд у приміщенні з бігу на 400 метрів у віковій категорії 80+ (2.18,69 хв).

Попередня статтяМарина Бех-Романчук і Михайло Кохан – найкращі легкоатлети 2020 року в Україні
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Акредитація на «Різдвяні старти»