Ходгкінсон переписала світовий юніорський рекорд з бігу на 800м

916
Photo credit: Alfred Nevsimal/ÖLV and Olaf Brockmann

Одразу дві секунди «знесла» призерка юнацького чемпіонату Європи 2019 Кіллі Ходгкінсон зі світового юніорського рекорду в приміщеннях на жіночій 800-метрівці, вигравши міжнародні змагання Indoor Track & Field Vienna з результатом 1:59.03 (рекорд має пройти офіційну процедуру ратифікації) і очоливши світовий топ-лист сезону.

Цікаво, що 18-річна британка, котра живе і тренується в Манчестері, минулого року на цьому ж турнірі переписала Європейський юніорський рекорд, фінішувавши за 2:01.16. Цього разу до столиці Австрії Кіллі летіла з прицілом покращити і світове досягнення. Втім, її подорож до Відня була повною неочікуваних пригод. Ходгкінсон затрималася у Франкфурті і дісталася до місця лише в день змагань.

Однак, з першого метра дистанції забіг відбувався за запланованим заздалегідь графіком. Половину дистанції пейсмейкер відпрацювала за 57.56сек, а за 300 метрів до фінішу британка очолила забіг і позначку 600м перетнула з показником 1:28.38. На останньому колі Ходгкінсон лише нарощувала відрив від головної групи, а у підсумку попередній світовий рекорд U20 ефіопки Мескерем Легессе (2:01.03) покращила рівно на 2 секунди.

«Це був неймовірний забіг,» – поділилася своїми враженнями Кіллі з австрійським журналістом Олафом Брокманном. «Я ще ніколи не мала таких швидких секунд за коло до фінішу, то ж побачивши їх на табло, я просто намагалися не панікувати. Сьогодні все склалося як найкраще.»

Попередня статтяКомандний чемпіонат України в приміщенні: через конкуренцію до особистих рекордів і SB
Наступна статтяАртем Коноваленко – про перехід до Анатолія Бойка і спільні тренування з Ольгою Саладухою