Кубок України в приміщенні: норматив Нікітіна, перемога Левченко і особистий рекорд Гладійчук

1024
Фото (с)Святослав Сторчовий

Головними зірками Кубка України в приміщенні, який 5 лютого відбувся у Києві, стали стрибунки у висоту Юлія Левченко й Ірина Геращенко. Тренерка Ірина Пустовойт не ставила надзавдань перед своїми ученицями. Юлія лише 2 лютого змагалася у Банській Бистриці, і в обох попереду виступ на чемпіонаті України в приміщенні.

Левченко і Геращенко з першої спроби подолали 1.90 метрів. Вище стрибнути не вдалося, тому долю переможниці почали визначати у перестрибці. Зрештою, перше і друге місця розподілилися на 1.92. Юлія їх подолала і виграла.

Змагання зі стрибків у висоту серед чоловіків виграв Дмитро Нікітін. Атлету з Бердичева з другої спроби вдалося подолати 2.28 метрів і виконати норматив для участі в чемпіонаті Європи в приміщенні.

А вже на початку Кубка своїм виступом аплодисменти в усіх присутніх зірвала стрибунка з жердиною Яна Гладійчук. Вихованка Анжели Балахонової і Вадима Строгалєва на цей рік поставила перед собою досить амбітну мету – виконати норматив на чемпіонат Європи в приміщенні – і з кожним турніром демонструє небезпідставність таких намірів.

Гладійчук почала сезон з перемог на «Різдвяних стартах» (4.40 м) і командному чемпіонаті України в приміщенні (4.41 м). На Кубку України в Києві Гладійчук з третьої спроби подолала 4.52 метри, на сім сантиметрів поліпшивши свій особистий офіційний рекорд у приміщенні. До нормативу в Торунь їй поки що не вистачає дев’яти сантиметрів.

Анастасія Бризгіна з часом 54.25 с виграла змагання з бігу на 400 метрів.

Лише одна сота вирішила долю переможця з бігу на 60 метрів з бар’єрами серед чоловіків. Саме стільки Богдан Чорномаз виграв у Віктора Солянова. У них 7.91 і 7.92 с відповідно. У жінок перемогла Ганна Чубковцова (8.37 с).

Яна Качур найшвидше подолала 60 метрів (7.46 с), залишивши позаду Марію Мокрову (7.53) і Наталію Юрчук (7.63). У чоловіків переміг Владислав Чепурний (6.84 с).

Всі результати Кубка України в приміщенні

Попередня статтяЯрослава Магучіх і Андрій Проценко – найкращі легкоатлетка і легкоатлет січня в Україні
Наступна статтяБех-Романчук відкриває сезон результатом 6.64м. Ісаченков – 7.29м в Негвіздах