Юнацький чемпіонат України в приміщенні: боротьба триває

976
Фото (с)Світлана Бондар

У Сумах триває юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Другий день хоч і пройшов без національних рекордів, проте запам’ятався цікавою боротьбою.

У секторі для стрибків з жердиною фаворитом змагань був Ілля Бобровник. Змагання у Сумах були не першими для нього цього року. На чемпіонаті у своїй віковій категорії атлет підтвердив свій клас і впевнено переміг, з третьої спроби подолавши 4.80 м.

Стрибунка у довжину Олександра Нестеренко впритул наблизилася до 6-метрової позначки, у другій спробі показавши 5.99 м. Саме з цим результатом вона і стала чемпіонкою України U18 у приміщенні. Серед юнаків переміг Віктор Яненко. Він був єдиним, хто стрибнув за 7 метрів – 7.02.

Кирило Лампицький підтвердив статус лідера і впевнено переміг з бігу на 60 метрів з бар’єрами – 8.22 с. У дівчат найшвидше дистанцію подолала Софія Чумак (8.88 с).

У фіналі з бігу на 800 метрів серед дівчат розгорнулася боротьба між двома атлетками з Рівненщини – Юлією Уніч і Марією Козлюк. Зрештою, Уніч досить впевнено перемогла (2:13.63 хв), а Козлюк фінішувала другою (2:14.18 хв). Єлизавета Кобелєва третя (2:14.82 хв). Серед юнаків переміг Владислав Хоменський (2:03.04 хв).

Богдан Зміївський став чемпіоном України U18 зі стрибків у висоту в приміщенні (2.06 м). Данило Дубина виграв змагання семиборців (4389 очок).

Дар’я Козачок перемогла зі штовхання ядра (15.25 м), вигравши дев’ять сантиметрів у Марії Ларіної (15.16 м).

Василь Несміянов (9:08.61 хв) і Юлія Петрик (10:10.61 хв) перемогли з бігу на 3000 метрів.