Тетяна Мельник: «Хоч виступати на чемпіонаті України й не зможу, але подумки бігтиму разом з усіма»

926

На дистанції 400 метрів на чемпіонаті України в приміщенні очікується неабияка боротьба, адже на старт у Сумах вийдуть майже всі лідерки. Проте «майже» не означає «всі». Зимовий сезон пропускає Тетяна Мельник. Чому так сталося і коли ми знову побачимо її на доріжці, атлетка розповіла читачам сайту ФЛАУ.

– Дуже незвично пропускати зимовий сезон, але довелося прооперувати ступню, – розповідає Тетяна Мельник. – Травма мене турбувала вже два роки, проте у 2020-му біль посилився так, що відкладати далі вже не можна було.

Як проходить процес відновлення? Влітку ми вас побачимо на доріжці?

Так. Насправді, я вже бігаю. І, дивлячись на тренування і самопочуття, можу сказати, що якби бодай на місяць раніше зробила операцію, то могла б встигнути відновитися навіть до зимового сезону і вже виходила б на змагання.

На чемпіонаті України в приміщенні зберуться майже всі найсильніші з бігу на 400 метрів. Не вистачатиме лише вас…

О так, боротьба буде не на жарт! І коли вона така, завжди хочеться бути на доріжці, в епіцентрі подій. Складно сказати, хто які результати покаже, адже рік дуже специфічний. Через пандемію змагань майже немає. Зазвичай ми встигали до чемпіонату України виступити на п’яти турнірах, а зараз у дівчат було лише по одному-два старти. Проте конкуренція буде дуже високою, тому, думаю, вони пробіжать швидко і покажуть хороші результати.

Кілька днів тому я була на Кубку України в Києві, спостерігала за дівчатами. Так поки їм дали старт, я, мабуть, рази чотири встигла «пробігти» 400 метрів. Зараз дивитимуся трансляцію з Сум і хоч виступати не зможу, але подумки бігтиму разом з усіма, виборюватиму доріжку, намагатимуся зайняти зручну позицію…

Ви тренуєтеся в одній групи з Яною Качур. В якій вона формі на сьогодні?

Яна готується до бігу на 60 метрів. У неї, як і у більшості атлеток, було мало стартів. Вона виступала на Кубку України, але їй ще потрібно розбігатися. Проте, думаю, вона покаже хороший результат. Принаймні в Суми Яна їхала з хорошим настроєм.

Попередня стаття#Торунь2021: Іван Гешко: «Я не боявся, що мене з’їдять іспанці» (+відео)
Наступна статтяФантастичні рекорди: світовий від Гудаф Цегай та європейський від Якоба Інгебрігтцена