У Рівному визначилися переможці і призери командного чемпіонату України з кросу

1245
Фото зі сторінки Олега Машанєнкова у Facebook

27 березня Рівне приймало командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Участь у змаганнях брали атлети у вікових категоріях від U16 і до дорослих.

Чоловіки змагалися на дистанції 8 км. Боротьба за перемогу виявилася досить напруженою, що й не дивно, адже на старт вийшли Дмитро Сірук і Юрій Русюк. На фініші швидшим був Сірук (тренери Дітлашок В.П. і Кузін О.В.). Дмитро подолав 8 кілометрів за 26.16 хв. Русюк поступився йому сімома секундами. Трійку призерів замкнув Сергій Рибак (26.38 с). У віковій категорії U23 на цій же дистанції найшвидшим був Василь Сабуняк (26.45 хв).

У змаганнях серед жінок, як і прогнозувалося, боротьба за перемогу розгорнулася між Валентиною Верецькою (Кілярською), Вірою Овчарук і Юлією Мороз. Верецька найшвидше подолала 5 км і з часом 19.01 хв виграла золото (тренери Олійник О.С., Гриник І.В., Верецький П.). Овчарук фінішувала другою (19.09 хв), а Мороз – ще у шести секундах позаду (19.15 хв). Катерина Кифяк виграла змагання серед молоді (20.27 хв).

16-річна вихованка Олени й Валентини Борисюк Юлія Петрик змагалася у віковій категорії U20 і попри те, що була наймолодшою з учасниць, перемогла, подолавши 3 км за 10.56 хв. Серед юніорів на дистанції 4 км найшвидшим був учень Ліщука В.В. і Кузьмінського В.О. Андрій Атаманюк (13.01 хв).

Вікторія Бондарєва виграла дистанцію 2 км серед дівчат U18 (7.26 хв). Юнаки у цій віковій категорії долали 3 км і найшвидше це зробив Владислав Скочко (10.09 с). Вадим Пилипчук фінішував у трьох секундах позаду.

У віковій категорії U16 перемогла Софія Гордійчук (3.22 хв – 1 км). Юнаки долали 2 км Андрій Радзевило і Анатолій Іванов показали однаковий час – 6.38 с, – але за фотофінішем попереду був Радзвеило.

У змаганнях з естафетного бігу 4х1 км перемогла команда міста Києва у складі Софії Гордійчук, Тетяни Оксенюк, Олександра Ткаченка й Владислава Мурашка (13.10 хв).

У командному заліку перемогла Хмельницька область. Рівненська область друга. Київ замкнув першу трійку.

Всі результати змагань, а також імена тренерів та області, які представляють атлети, ви знайдете за посиланням: https://competitions.uaf.org.ua/2021.03.27_rivne/live

Фотографії з командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

Коментарі Валентини Верецької і Василя Сабуняка – на сайті “Жорстка атлетика“.

Попередня статтяТріумф сім’ї Піскунових на змаганнях пам’яті Юрія Піскунова
Наступна статтяПро що не почули на Конференції ФЛАУ, або Результати аудиторської перевірки