Чемпіонат Європи U18 скасовано

925

Чемпіонат Європи U18, який 26-29 серпня мав відбутися в Рієті (Італія), скасовано. Про це повідомляється на офіційному сайті Європейської легкої атлетики.

Вперше юнацький чемпіонат Європи відбувся у 2016 році в Тбілісі. У липні 2020-го його мав приймати Рієті, проте через пандемію COVID 19 змагання перенесли на серпень-2021. Але продовження пандемії, висока кількість хворих у європейських країнах та зміни в логістиці зробили неможливим проведення змагання.

Рішення було спільно ухвалено місцевим організаційним комітетом, муніципалітетом Рієті, Федерацією легкої атлетики Італії та Європейською легкою атлетикою.

«Звісно, ми дуже розчаровані тим, що змагання не відбудуться, проте хотів би подякувати місцевому організаційному комітету та Федерації легкої атлетики Італії за докладені ними зусилля», – зазначив в.о. президента ЕА Добромір Карамарінов.

Наступний чемпіонат Європи U18 запланований на 4-7 липня 2022 року в Єрусалимі (Ізраїль).

Попередня статтяНові імена: талант і гени Михайла Брудіна, або За щоденниками Фаїни Мельник
Наступна статтяЗі світу по нитці: Оновлення світових топ-листів, перший старт Самби за півтора роки, футболіст – стрибун у довжину, відповідь Дюплантіса Сергієві Бубці та інше