Розпочалося голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку березня в Україні

778

Розпочалося голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку березня в Україні.

На звання «Найкращий легкоатлет березня» претендують:

Едуард Забуженко – на відкритому зимовому чемпіонаті Туреччини зі спортивної ходьби посів друге місце з другим результатом в історії України на дистанції 20 км (1:19:29 год), виграв зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби (1:23:14).

Мар’ян Закальницький – виграв відкритий зимовий чемпіонат Туреччини зі спортивної ходьби з найкращим результатом сезону в світі й виконав олімпійський норматив на дистанції 50 кілометрів (3:46:28 год).

Владислав Мазур – посів четверте місце зі стрибків у довжину на чемпіонаті Європи в приміщенні (8.14 м).

Трійка претенденток на звання «Найкраща легкоатлетка березня» має такий вигляд:

Марина Бех-Романчук – стала чемпіонкою Європи в приміщенні зі стрибків у довжину з другим результатом сезону в світі (6.92 м).

Ірина Геращенко – стала срібною призеркою чемпіонату Європи в приміщенні зі стрибків у висоту (1.98 м – четверте місце у світовому топлисті сезону й третій результат сезону в світі).

Ярослава Магучіх – стала чемпіонкою Європи в приміщенні зі стрибків у висоту (2.00 м). Це другий результат сезону в світі, при тому, що вище 2.00 метрів цього сезону стрибала лише сама Магучіх.

Голосування триває до 12:00, вівторка, 6 квітня.

Вболівальники можуть проголосувати за посиланням: https://survey.uaf.org.ua/index.php/465636

Голосування відбувається у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховується як третина від усіх голосів.

Попередня статтяЗі світу по нитці: Оновлення світових топ-листів, перший старт Самби за півтора роки, футболіст – стрибун у довжину, відповідь Дюплантіса Сергієві Бубці та інше
Наступна статтяРатифіковано світові рекорди