Сергій Никифоров перемагає в Австрії

872

7 червня Сергій Никифоров відкрив міжнародний змагальний сезон другим місцем на турнірі в Празі. Тоді з результатом 7.79 м він став другим зі стрибків у довжину. А вже 9 червня в Айзенштадті, на змаганнях Raiffeisen Austrian Open, додав до свого результату один сантиметр і піднявся на одну позицію вище.

Никифоров у четвертій спробі приземлився на позначці 7.79 м. І хоч цей результат офіційно не буде вважатися його найкращим у сезоні, адже вітер перевищував допустимі норми і дув зі швидкістю +3.5м/с, та це жодним чином не вплине на його підсумкову позицію – першу. Друге місце посів чех Войтех Комарек (7.56 м).

Відзначимо також результат переможця з метання диска Лукаса Вайсгайдінгера. Як і в Никифорова, найкращою у нього була четверта спроба. В ній диск полетів на позначку нового рекорду Австрії – 69.04 м (четвертий результат сезону в світі).

***

Ще один український стрибун у довжину, Ярослав Ісаченков, 9 червня взяв участь у міжнародному турнірі в Марселі. Він, як і француз Рейо Майо, показав результат 7.59 м, але поступився йому за другим кращим стрибком (7.58 м і 7.56 м відповідно) й посів п’яте місце. Для Ісаченкова 7.59 м стали найкращим результатом нинішнього сезону. Переміг француз Жан-П’єр Бертран (7.82 м).