До уваги атлетів, тренерів і менеджерів! Список правил для учасників змагань, санкції за їх порушення й допуск атлетів U18 до чемпіонату Європи U20

834
Фото (с)Pressmaster from Pexels

Європейська легка атлетика надіслала на адресу ФЛАУ документ, у якому йдеться про список обов’язкових санітарних і медичних правил та процедур для учасників змагань, санкції, які можуть бути накладені при їх порушенні, а також про умови участі неповнолітніх легкоатлетів/-ок у чемпіонаті Європи U20.

Перед проведенням тих чи інших змагань Європейська легка атлетика спільно з місцевим організаційним комітетом розроблятиме список обов’язкових санітарних і медичних правил і процедур, які будуть узгоджуватися з Урядом кожної країни. Реєструючись для участі в змаганнях, кожна особа погоджується і зобов’язується суворо слідкувати за їх дотриманням.

Порушення цих правил і процедур можуть привести до санкцій, накладених на федерацію-учасницю і на членів команди. А саме, до фінансових штрафів і/або позбавлення виданої акредитації та заборону на відвідування заходу. При цьому будь-яка справа може бути передана до Суду ЕАА (Ради з етики ЕАА).

Безпека кожної події за сьогоднішніх умов є особистою відповідальністю кожної людини.

На подіях будуть створені спеціальні групи, які матимуть право вживати тимчасових заходів на місці. Повідомлення про порушення повинне буде надійти у письмовій формі через СМС-повідомлення або електронною поштою. Особа, яка вчинила порушення, повинна бути негайно заслухана.

Для заходів, які тривають довше, Європейська легка атлетика може розглянути можливість дистанційного чергування Ради з етики ЕАА (три члени Суду ЕАА) для негайних дій.

Процедура участі атлетів/-ок, яким не виповнилося 18 років, у чемпіонаті Європи U20

Заява атлета/-ки U18 і форма батьківської згоди повинні бути підписані неповнолітнім/-ньою атлетом/-кою, батьками й завірені національною федерацією.

Форма буде відправлена національним федераціям завчасно, тобто до відкриття фінальної заявки на чемпіонат Європи U20.

Подача документу є обов’язковою для всіх атлетів/-ок, які не досягнуть 18-річного віку на день приїзду до Таллінна.

Форма повинна бути відправлена Європейській легкій атлетиці відразу після фінальної заявки.

Попередня статтяСергій Никифоров перемагає в Австрії
Наступна стаття«Діамантова ліга»: Рижикова б’є 9-річний РВ, Бех-Романчук і Проценко з SB, Інгебрігтсен – з рекордом Європи