Світлана Жульжик – про юніорський чемпіонат ABAF, плани на сезон і чемпіонат України

1596

У 2021 році Світлана Жульжик, залишаючись юніоркою, водночас стала однією з претенденток на золото дорослого чемпіонату України. А на шляху до Луцька виграла чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій U20, де бігла 800 метрів не стільки на результат, скільки тактично.

«Основні змагання попереду, а на юніорському чемпіонаті ABAF потрібно було принести очки команді, – розповідає Світлана Жульжик читачам сайту ФЛАУ. – Ми вирішили провести тактичну боротьбу, десь, можливо, навіть пограти з суперницями.

Основну ставку цього року робимо на юніорські чемпіонати Європи й світу. У молодіжному участі не братиму – не проходжу через вікові обмеження. Але навіть якби це було можливим, рішення було б таким самим. Якби він був після юніорського, а так не переривала б підготовку, оскльки прагну поборотися за медаль.

У травні на командному чемпіонаті України на доріжці була конкуренція, але в мене була невеличка травма, тому не все вдалося так, як хотілося. Та зараз уже все добре, готуюся до чемпіонату України. Прогнозувати результат не буду, оскільки те, що відбувається на доріжці, не завжди відповідає запланованому. Але якщо буде боротьба, то в ній має народитися і результат».