Виступи українців на міжнародній арені

1007
Фото (с)P-T-S miting

Вигравши чемпіонат України, метальники молота Михайло Кохан та Ірина Климець уже за два дні виступили в Польщі на Меморіалі Януша Кусочинського.

Михайло Кохан максимально наблизився до особистого рекорду, встановленого в Луцьку, і посів третє місце у змаганнях чоловіків (78.57 м), залишивши позаду титулованого угорця Бенсе Халаса.

Ірина Климець поліпшила результат, показаний у Луцьку на чемпіонаті України, і посіла п’яте місце (70.10 м).

***

Анна й Олексій Касьянови взяли участь у змаганнях багатоборців у Ратінгені (Німеччина).

Анна з сумою 5812 очок посіла шосте місце у змаганнях семиборок. По видах вона показала такі результати: 100 м з/б – 13.77 с, висота – 1.64 м, ядро – 13.32 м, 200 м – 24.68 с, довжина – 5.81 м, спис – 40.37 м, 800 м – 2:15.43 хв.

Олексій почав змагання з 10.97 с з бігу на 100 метрів, стрибнув у довжину на 6.97 м, штовхнув ядро на 14.30 м, стрибнув у висоту на 1.88 м і не фінішував на 400 м. У другий день Касьянов взяв участь у двох дисциплінах – пробіг 110 м з бар’єрами за 14.48 с і метнув диск на 47.71 м.

***

Сергій Смелик узяв участь у змаганнях у Карлстаді (Швеція, 22 червня). На дистанції 100 метрів українець фінішував третім (10.45 с).

Попередня статтяПлани Луцька щодо розвитку легкоатлетичної інфраструктури та унікальний спортивний комплекс у Тростянці
Наступна статтяМайстер-класи від зірок світової легкої атлетики на Kyiv Athletic Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка