Склад команди України для участі в молодіжному чемпіонаті Європи

684

8-11 липня в Таллінні відбудеться молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Виконком ФЛАУ затвердив склад команди для участі в змаганнях. До її складу ввійшли 58 атлетів і атлеток та 24 члени офіційної делегації (один з них за власні кошти).

Атлет/-ка Дисципліна Область, яку представляє
1 Ратнікова Вікторія 100 м, 200 м, 4х100 м Запорізька
2 Подгородецька Єва 100 м, 4х100 м Харківська
3 Кайсен Тетяна 200 м, 4х100 м Дніпропетровська
4 Радюк-Кючук Олена 200 м, 4х400 м Донецька
5 Панаріна Ірина 4х100 м м. Київ
6 Осокіна Анастасія 100 м з/б, 4х100 м Дніпропетровська
7 Безшийко Тетяна 400 м з/б, 4х400 м Черкаська
8 Буряк Марія 400 м з/б, 4х400 м Київська
9 Білик Тетяна 400 м з/б Харківська
10 Шостак Мар’яна 400 м, 4х400 м Львівська
11 Вдовиченко Дар’я 800 м Київська
12 Ковба Вікторія 10000 м м. Київ
13 Семьонова Богдана 10000 м Донецька
14 Довгуша Ірина 10000 м м. Київ
15 Фарина Яна с/х 20 км Волинська
16 Горбатюк Євгенія довжина Дніпропетровська
17 Левченко Олександра потрійний Рівненська
18 Кравченко Діана потрійний м. Київ
19 Колотій Анастасія потрійний Дніпропетровська
20 Магучіх Ярослава висота Дніпропетровська
21 Ященко Марія жердина Київська
22 Іваненко Валерія молот Черкаська
23 Хамаза Олена молот Волинська
24 Гаркуша Дар’я диск Дніпропетровська
25 Дейкун Валерія диск Херсонська
26 Хопяк Ганна ядро Харківська
27 Кравченко Тетяна ядро Київська
28 Шух Аліна спис Київська
29 Лобан Юлія семиборство Чернігівська
30 Васильєв Андрій 100 м, 4х100 м Запорізька
31 Костриця Ерік 200 м, 4х100 м Волинська
32 Приходько Кирило 200 м, 4х100 м Донецька
33 Погорілко Олександр 400 м, 4х400 м Сумська
34 Барабанов Микита 400 м, 4х400 м Запорізька
35 Демченко Ярослав 400 м, 4х400 м Сумська
36 Василевський Андрій 110 м з/б Миколаївська
37 Андрухів Максим 110 м з/б Львівська
38 Овчаренко Олексій 110 м з/б Харківська
39 Макух Василь 4х100 м м. Київ
40 Гончаренко Микола 4х100 м Полтавська
41 Родченков Нікіта 4х400 м Львівська
42 Голуб Ярослав 4х400 м Рівненська
43 Коваленко Владислав 1500 м Донецька
44 Мартинюк Владислав 3000 м з/п Хмельницька
45 Сабуняк Василь 3000 м з/п м. Київ
46 Лонський Вадим 10000 м Донецька
47 Ваняікін Максим потрійний Запорізька
48 Шепелєв Владислав потрійний Одеська
49 Коноваленко Артем потрійний Донецька
50 Копитько Антон довжина Дніпропетровська
51 Бортніков Артур жердина Дніпропетровська
52 Кравченко Ілля жердина Київська
53 Дорощук Олег висота Кіровоградська
54 Лавський Владислав висота Львівська
55 Кохан Михайло молот Дніпропетровська
56 Гаврилюк Михайло молот Івано-Франківська
57 Кирилін Олексій диск Черкаська
58 Левченко Артем ядро Харківська

Офіційна делегація

1 Пронін Євген керівник делегації
2 Тиртишник Вячеслав головний тренер
3 Курбаков Олег технічний лідер, старший тренер
4 Ольховнікова Ірина головний тренер (спринт)
5 Романчук Сергій головний тренер (витривалість)
6 Бризгін Віктор старший тренер (чоловіча естафета 4х100)
7 Рурак Костянтин старший тренер (жіноча естафета 4х100)
8 Білодід Олег тренер
9 Вегнер Олена тренер
10 Ліщук Володимир тренер
11 Степанова Тетяна тренер
12 Здітовецький Геннадій тренер
13 Корчмід Олександр тренер
14 Стаднюк Олександра тренер
15 Ступаченко Олена тренер
16 Кохан Сергій тренер
17 Маланюк Ярослав тренер
18 Шух Майя тренер
19 Іваненко Олександр тренер
20 Хабіна-Меринюк Ганна лікар
21 Ліхошерстов Дмитро масажист
22 Пронін Владислав масажист
23 Іванов Дмитро масажист
24 Крикун Олександр за інші кошти