Легкоатлетичний вік-енд: українські перемоги в Брюсселі, Падуї і Хожуві

1216
Фото (с)Дмитро Вакулка

Минулий вік-енд видався насиченим на легкоатлетичні події. Для України він почався з перемоги Ярослави Магучіх зі стрибків у висоту на етапі «Діамантової ліги» в Брюсселі.

Магучіх повернулася на висоту два метри. Вихованка Тетяни Степанової з другої спроби подолала 2.00 м, після чого з першої стрибнула на 2.02 м й виграла етап, залишивши позаду Марію Ласіцкене і австралійку Ніколу МакДермотт. Обидві з першої спроби подолали 2.00 м, але за спробами на попередніх висотах вище була Ласіцкене.

«Сьогодні все було чудово. Дуже хороші умови, фантастична публіка, яка підтримувала кожного учасника. Я намагалася отримати задоволення від кожного стрибка. Я найщасливіша у ті моменти, коли можу стрибати, а перемігши тут, пережила неймовірні емоції. Попереду фінал у Цюриху. Сподіваюся, я там виграю, після чого на мене чекає невеличка відпустка», – розповіла Ярослава Магучіх у коментарі організаторам.

Ірина Геращенко посіла четверте місце (1.92 м) і, як і Магучіх, кваліфікувалася до фіналу «Діамантової ліги». Юлія Левченко восьма (1.88 м).

***

Вікторія Ткачук перемогла з бігу на 400 метрів з бар’єрами й установила рекорд «Меморіалу Каміли Сколімовської» – 54.18 с. Українка на три соті секунди випередила американку Нненью Гейлі. Анна Рижикова замкнула першу трійку (54.25 с).

Ірина Геращенко після змагань у Брюсселі виступила ще й у Хожуві, де посіла друге місце зі стрибків у висоту (1.94 м). Юлія Левченко лише за спробами поступилася Камілі Лічвінко й стала четвертою (1.91 м). Перемогла італійка Єлена Валлортігара (1.96 м).

У секторі для стрибків у висоту серед чоловіків українець Богдан Бондаренко додав ще два сантиметри до найкращого результату сезону й зі стрибком на 2.24 м поділив третє місце з американцем Деррілом Салліваном і поляком Норбертом Кобєльскі. Після двох невдалих спроб на 2.27 м, від третьої Бондаренко відмовився. Переміг італієць Джанмарко Тамбері (2.30 м).

Михайло Кохан був п’ятим з метання молота (76.31 м). Переміг поляк Павел Файдек (79.60 м).

***

Марина Бех-Романчук була поза конкуренцією зі стрибків у довжину на міжнародних змаганнях у Падуї. Учениця Вадима Крушинського перемогла з результатом 6.70 м, у той час як білоруска Настасья Мірончик-Іванова, яка стала другою, показала 6.45 м.

Участь у змаганнях з потрійного стрибка взяла Ольга Саладуха. Українка виконала чотири спроби, пропустивши четверту й п’яту, проте всі вони, на жаль, були з заступами. Перемогла Шанейка Ріккеттс з Ямайки (14.74 м).

***

Марина Килипко, подолавши в секторі для стрибків з жердиною 4.41 м з другої спроби, посіла третє місце на міжнародних змаганнях у Карлсруе. 4.51 українці не підкорилися. Перемогла словенка Тіна Шутей (4.71 м). Білоруска Ірина Жук друга (4.61 м).

Попередня статтяЗавершено подачу заявок на посади головних і старших тренерів збірної України з легкої атлетики (+список)
Наступна статтяРозпочалося голосування за найкращих легкоатлетку й легкоатлета серпня в Україні