Завершено подачу заявок на посади головних і старших тренерів збірної України з легкої атлетики (+список)

3087

29 липня 2021 року ФЛАУ оголосила про початок внутрішнього конкурсного відбору на заміщення посад головних і старших тренерів з легкої атлетики. Прийом документів тривав до 1 вересня.

На адресу ФЛАУ надійшли заявки від 57 кандидатів і кандидаток на посади, зазначені вище.

Кандидати на посади головних і старших тренерів

Головний тренер національної збірної команди України

  1. Апайчев Олександр Валентинович (1961 р.н.) – з 2019 року старший тренер з багатоборства збірної команди Королівства Таїланд.
  2. Гаврась Сергій Петрович (1957 р.н.) – з 2016 року пенсіонер, учасник змагань в категорії «Мастерс».
  3. Кончіц Леонід Анатолійович (1984 р.н.) – з 2006 року по 2021 управління державної охорони України.
  4. Корж Віталій Андрійович (1987 р.н.) – з 2018 року директор ДУ Східний ЦОП, з 2018-го по 2021 рік тренер-викладач з легкої атлетики в МКЗ «СДЮШОР В. Голубничого» за сумісництвом.
  5. Ліщинський Ігор Іванович (1973 р.н.) – з 2019 року директор ДЮСШ з фігурного катання на ковзанах «Сюїта», з 2019 року засновник та директор ГО «Основа бігу».
  6. Миленька Світлана Миколаївна (1978 р.н.) – з 2014 року головний спеціаліст відділу спорту вищих досягнень управління спорту Департаменту молоді та спорту ВО КМР (КМДА).
  7. Сергеєв Олег Анатолійович (1959 р.н.) – з 2015 року головний тренер зі стрибків національної команди Туреччини.
  8. Тиртишник Вячеслав Григорович (1971 р.н.) – з 2016 року державний/головний тренер національної збірної команди України.
  9. Хмель Михайло Петрович (1967 р.н., громадянин Великої Британії) – з 2017 року тренер-консультант зі спринту у федераціях Великої Британії і Швейцарії.
  10. Шаматрін Артем Сергійович (1991 р.н.) – з 2013 року спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики.

Головний тренер зі спринту

  1. Басенко Сергій Валерійович (1983 р.н.) – з 2005 року тренер з легкої атлетики КМШВСМ.
  2. Вегнер Олег Іванович (1966 р.н.) – з 2018 року в.о. директора ДУ Західний ЦОП.
  3. Завгородня Ольга Леонідівна (1983 р.н.) – з лютого 2021 року провідний професіонал відділу зовнішніх зв’язків та інформації НАДЦ України. З 2020 року співвласник та головний редактор вебсайту спортивних новин com.
  4. Клименко Володимир Миколайович (1978 р.н.) – з 2011 року тренер-викладач з легкої атлетики (група спринту) ДШВСМ.
  5. Красовський Сергій Федорович (1963 р.н.) – з 2019-го по 2020 рік тренер-інструктор ТОВ «Міжнародна тенісна академія».
  6. Корж Віталій Андрійович (1987 р.н.) – з 2018 року директор ДУ Східний ЦОП, з 2018 по 2021 рік тренер-викладач з легкої атлетики в МКЗ «СДЮШОР В. Голубничого» за сумісництвом.
  7. Повх Олеся Іванівна (1987 р.н.) – з 2018 року інструктор-методист навчально-спортивного відділу ЗОШВСМ.
  8. Рурак Костянтин Михайлович (1974 р.н.) – з 2012 року тренер-викладач Запорізької обласної ШВСМ. З 2017 року старший тренер зі спринту штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики за сумісництвом.
  9. Шаматрін Артем Сергійович (1991 р.н.) – з 2013 року спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики.

Старший тренер зі спринту

  1. Бризгін Віктор Аркадійович (1962 р.н.) з 2019 року тренер-викладач з легкої атлетики Луганської обласної ШВСМ. З 2017 року старший тренер зі спринту штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики за сумісництвом.
  2. Вегнер Олег Іванович (1966 р.н.) – з 2018 року в.о. директора ДУ Західний ЦОП.
  3. Копанайко Сергій Євгенович (1988 р.н.) – з 2018 року тренер-викладач КМШВСМ, з 2019 року викладач кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту НУФВСУ.
  4. Курочкін Антон Борисович (1974 р.н.) – з 1998-го по 2020 рік тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ В. Голубничого.
  5. Повх Олеся Іванівна (1987 р.н.) – з 2018 року інструктор-методист навчально-спортивного відділу ЗОШВСМ.
  6. Ромащук Хрестина Олегівна (1986 р.н.)з 2017 року старший тренер зі спринту штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  7. Черненков Сергій Олександрович (1979 р.н.) – з 2018 року тренер з функціональної підготовки БК «Рівне».
  8. Чорномаз Богдан Анатолійович (1996 р.н.) – з 2018 року спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики, з 2016 року тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ «Старт», м. Київ, на громадських засадах.
  9. Шаматрін Артем Сергійович (1991 р.н.) – з 2013 року спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.

Головний тренер з витривалості

  1. Кузін Олександр Леонідович (1974 р.н.) – з 2015-го по 2020 рік головне управління національної поліції, з 2010 року президент ГО «марафонський клуб «Тарас Бульба»/«KuzinTeam».
  2. Лебідь Сергій Петрович (1975 р.н.) – з 2021 року тренер-викладач з легкої атлетики спеціалізованої ДЮСШОР №3, м. Дніпро.
  3. Лобанов Олег Сергійович (1974 р.н.) – з 2017 року тренер-викладач з легкої атлетики КЗ КОР КОШВСМ.
  4. Мазур Євген Іванович (1959 р.н.) – з 2017 року тренер-викладач з виду спорту команди майстрів з легкої атлетики ЦСК ЗС України.
  5. Рикалов Юрій Володимирович (1960 р.н.) – з 2019 року асистент вчителя школи №168 Оболонського району м. Києва.
  6. Романчук Сергій Іванович (1968 р.н.) – з 2016 року головний тренер з витривалості штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.

Старший тренер з витривалості

  1. Калініченко Сергій Васильович (1971 р.н.) – з 2021 року тренер-викладач з легкої атлетики спеціалізованої ДЮСШОР №3, м. Дніпро.
  2. Курбаков Олег Ігорович (1965 р.н.) – з 2018 року старший тренер з витривалості штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  3. Ліщук Володимир Іванович (1960 р.н.) – з 2008 року тренер-викладач з легкої атлетики Хмельницької обласної ШВСМ.
  4. Масунов Леонід Іванович (1962 р.н.) – з 2014 року старший викладач фізичного виховання на кафедрі електронного урядування та інформаційних систем Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
  5. Попеляєв Андрій Володимирович (1963 р.н.) – з 1999 року тренер-викладач ШВСМ Рівненської обласної ради.
  6. Попов Сергій Юрійович (1980 р.н.) – фізична особа-підприємець, з 2018 року засновник та керівник Salomon running club Ukraine.

Старший тренер з витривалості (спортивна ходьба)

  1. Казанін Олексій Вікторович (1982 р.н.) – з 2019 року тренер-викладач з виду спорту команди майстрів з легкої атлетики ЦСК ЗС України.
  2. Тобіас Денис Юрійович (1979 р.н.) – з 2017 року старший тренер з витривалості штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики (спортивна ходьба).
  3. Шимко Олександр Мусійович (1950 р.н.) – пенсіонер, ГО Всеукраїнська федерація  ходьби Олександра Шимка.

Головний тренер зі стрибків

  1. Голубцов Анатолій Васильович (1951 р.н.)з 2007 року тренер-викладач з легкої атлетики ДШВСМ.
  2. Романюк Олександр Вікторович (1986 р.н.) – з 2017 року головний тренер зі стрибків штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  3. Сергеєв Олег Анатолійович (1959 р.н.) з 2015 року головний тренер зі стрибків національної команди Туреччини.

Старший тренер зі стрибків

  1. Сердюченко Олексій Олександрович (1985 р.н.) – з 2017 року старший тренер зі стрибків штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  2. Чумаченко Вадим Михайлович (1969 р.н.) – з 2019 року тренер-викладач з легкої атлетики Донецької ШВСМ.
  3. Ястребов Віктор Анатолійович (1982 р.н.) – з 01.01.2018 по 31.12.2018 провідний тренер штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.

Старший тренер зі стрибків з жердиною

  1. Балахонова Анжела Анатоліївна (1972 р.н.) – з 2015 року тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ «Старт», м. Київ.

Головний тренер з метань

  1. Новожилова Ірина Олександрівна (1986 р.н.) – з 2006 року по теперішній час спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики, з 2016 року головний тренер-викладач з легкої атлетики Новокаховської ДЮСШ «Таврія» на громадських засадах.
  2. Островський Максим Васильович (1977 р.н.) – з 2015 року головний тренер з метань штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  3. Рубанко Артем Борисович (1974 р.н.) – з 2006-го по 2008 рік тренер з метань національної збірної Катару.

Старший тренер з метань

  1. Кончіц Ірина Анатоліївна (1988 р.н.) – старший тренер з метань штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  2. Ковцун Дмитро Мар’янович (1955 р.н.) – з 2020-го до 2021 року викладач кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту НУФВСУ.
  3. Новожилова Ірина Олександрівна (1986 р.н.) – з 2016 року головний тренер-викладач з легкої атлетики Новокаховської ДЮСШ «Таврія» на громадських засадах, з 2006 року спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики.
  4. Островський Максим Васильович (1977 р.н.) – з 2016 року головний тренер з метань штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.

Головний тренер з багатоборства

  1. Касьянов Олексій Сергійович (1985 р.н.) – з 2007 року спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  2. Медведь Михайло Васильович (1964 р.н.) – з 2014-го по 2020 рік виконавчий директор / генеральний секретар ФЛАУ.
  3. Ольховнікова Анастасія Віталіївна (1984 р.н.) – з 2019 року старший тренер з багатоборства штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.

Старший тренер з багатоборства

  1. Невський Олександр Володимирович (1958 р.н.) – з 2000-го по 2020 рік старший тренер тренувального центру Світової атлетики в Африці, о. Маврикій.
  2. Ольховнікова Анастасія Віталіївна (1984 р.н.) – з 2019 року старший тренер з багатоборства штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  3. Петринець Любов Решардівна (1964 р.н.) – з 2012 року тренер-викладач Львівської ШВСМ.
  4. Руєв Олег Станіславович (1952 р.н.) – з 2020 тренер-викладач ДШВСМ.

Головний тренер з резерву

  1. Каратєєв Андрій Євгенович (1966 р.н.) – з 2009 року старший тренер з резерву штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  2. Повх Олеся Іванівна (1987 р.н.) – з 2018 року інструктор-методист навчально-спортивного відділу ЗОШВСМ.

Старший тренер з резерву

  1. Золотова Інна Володимирівна (1986 р.н.) – з 2015 року провідний тренер штатної   команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  2. Каратєєв Андрій Євгенович (1966 р.н.) – з 2009 року старший тренер з резерву штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  3. Копанайко Сергій Євгенович (1988 р.н.) – з 2018 року тренер-викладач КМШВСМ. з 2018 року тренер-викладач КМШВСМ, з 2019 року викладач кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту НУФВСУ.
  4. Ольховнікова Анастасія Віталіївна (1984 р.н.) – з 2019 року старший тренер з багатоборства штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
  5. Ромащук Хрестина Олегівна (1986 р.н.)з 2017 року старший тренер зі спринту штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.

*вказана посада, яку кандидати й кандидатки займали останньою (згідно з трудовою книжкою, довідкою з місця роботи або довідкою про реєстрацію клубів).

Зі складом тимчасової комісії по заслуховуванню кандидатів на посади головних і старших тренерів збірної команди України з легкої атлетики можна ознайомитися за посиланням: https://uaf.org.ua/2021/08/21/stvoreno-tymchasovu-komisiiu-po-zaslukhovuvanniu-kandydativ-na-holovni-trenerski-posady/