Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетку й легкоатлета серпня в Україні

1072

Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетку й легкоатлета серпня в Україні. На звання найкращих за підсумками останнього місяця літа претендують:

Жінки

Ірина Геращенко – посіла четверте місце зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх (1.98 м), перемога на етапі «Діамантової ліги» в Юджині (1.98 м), третє місце на етапі «Діамантової ліги» в Парижі (1.95 м).

Ярослава Магучіх – виграла бронзову медаль зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх (2.00 м), посіла друге місце на етапі «Діамантової ліги» в Лозанні (1.98 м).

Анна Рижикова – посіла п’яте місце на Олімпійських іграх з бігу на 400 метрів з бар’єрами (53.48 с), третє місце на етапі «Діамантової ліги» в Лозанні (54.32 с) й друге в Парижі (54.59 с).

Чоловіки

Михайло Кохан – посів четверте місце з метання молота на Олімпійських іграх (80.39 м), виграв міжнародні змагання в Будапешті (78.77 м).

Андрій Проценко – посів третє місце зі стрибків у висоту на етапі «Діамантової ліги» в Лозанні (2.27 м) і друге місце на міжнародних змаганнях у польському місті Білосток (2.20 м).

Артур Фельфнер – виграв срібну медаль з метання списа на юніорському чемпіонаті світу (76.32 м).

Голосування традиційно відбувається у трьох категоріях: експерти (Рада ФЛАУ), вболівальники й представники ЗМІ. Голоси кожної категорії враховуються як третина від усіх голосів.