Зі світу по нитці: Бредшоу пропустить зиму, Шпрунгер приєдналася до організатоірв “Діамантової ліги”

965

Бронзова медалістка Оліміпйських ігор, британська стрибунка з жердиною Голлі Бредшоу пропустить зимовий сезон через хвороби й травму. 

“Нещодавно в мене було запалення гланд, що призвело до різноманітних неприємностей: моє тіло не витримувало необхідного навантаження. Це сприяло втомі, я почувалася напруженою і спустошеною. Це знак, що мені потрібен час на відпочинок і відновлення”, – сказала Бредшоу.

***

Кенійський бігун на середні дистанції Бетвелл Бірген також пропустить зимовий сезон. Причиною стала травма.

“Я завжди насолоджуюся змаганнями в приміщенні. Так було впродовж останніх років, тож для мене досить складно зараз пропускати сезон”, – зазначив Бірген. 

***

Швейцарська спринтерка Сара Ачо була змушена скоротити кількість тренувань через побічні реакції, викликані COVID. За словами атлетки, їй заборонено перевищувати певну частоту серцевих скорочень упродовж кількох тижнів, щоб дати серцю відпочити й відновитися. “При цьому ми з тренером продовжуємо робити все від нас залежне, щоб м’язи залишалися в русі”, – додала вона.

***

Чинна чемпіонка Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами Леа Шпрунгер, яка в 2021 році завершила кар’єру, поповнила команду організаторів етапу “Діамантової ліги” в Лозанні. Атлетка допомагатиме з промо змагань та юнацькою програмою.

***

Олімпійська чемпіонка й чинна чемпіонка світу зі стрибків у довжину німкеня Малайка Міхамбо стала почесною громадянкою свого рідного міста Офтершайм.

За матеріалами EME News

Попередня статтяУ Києві відбулися змагання пам’яті Миколи Батруха й Бориса Юшка
Наступна стаття“Кубок Білої пантери”: унікальні призи та зіркові гості на турнірі Ольги Саладухи