Данило Даниленко долає 47-секундний рубіж в Остраві й фінішує у першій трійці

1592

Після перемоги з особистим рекордом (47.07 с) на командному чемпіонаті України в приміщенні Данило Даниленко отримав чудову нагоду ще поліпшити свій РВ – вже в міжнародній компанії на змаганнях срібної серії Світового легкоатлетичного туру в приміщенні в Остраві.

Те, що Даниленко вміє боротися, сумнівів не викликало. І старт в Чехії це лише довів, коли він втрутився в боротьбу за перше місце між шведом Карлом Бенґстрьомом і голландцем Льємарвіном Боневачією. У фіналі А на заключному колі дистанції 400 метрів українець почав підтягуватися до першої трійки й на фініші зміг на тисячні долі секунди залишити Боневачію позаду і ще чотири десяті скинути зі свого особистого рекорду – 46.67 с. Бенґстрьом переміг (46.42 с), проте ще кращий час продемонстрував італієць Едоардо Скотті за кілька хвилин до цього у фіналі В (46.41 с).

Яна Гладійчук хоч і перервала переможну серію цього сезону, ставши п’ятою зі стрибків з жердиною, проте зуміла злетіти на 4.41 м і встановити свій найкращий результат нинішнього сезону. А перемогла з рекордом змагань білоруска Ірина Жук (4.71 м).

Досить драматичною виявилася боротьба зі стрибків у довжину серед чоловіків. До заключної спроби лідирував олімпійський чемпіон грек Мілтіадіс Тентоглу (8.15 м). Американець ДжуВон Гаррісон зміг шостим стрибком піднятися з п’ятого на друге місце (7.98 м), тим самим відсунувши шведа Тобіаса Монтлера на третє місце, але той заключним виходом у сектор не просто повернув свою позицію, а вийшов у лідери і, зрештою, виграв змагання – 8.21 м.

Після фінішу своїм очам не могла повірити полька Анна Кєльбасінська. На етапі золотої серії туру в Карлсруе наприкінці січня вона вийшла в лідерки світового сезону, але у фіналі В в Остраві німкеня Коріна Шваб посунула її на друге місце, подолавши дистанцію за 51.66 с. Та Кєльбасінська швидко повернула все на свої місця, при цьому поліпшивши свій попередній час більше, ніж на вісім десятих і встановивши рекорд Польщі – 51.10 с.

Всі результати змагань в Остраві