Розклад виступу українок на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні: день 1

2681
Фото (c)Marko Mumm for EKJL

18 березня в Белграді розпочинається чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. За підтримки Світової і Європейської легкої атлетики Україна попри війну буде представлена на цих змаганнях.

Участь у чемпіонаті візьмуть шестеро українок, а транслюватиме змагання сайт Суспільне.Спорт.

У перший день чемпіонату світу в приміщенні Україну представлятиме Юлія Лобан, яка змагатиметься з п’ятиборства. Саме забігами на 60 метрів з бар’єрами серед багатоборок о 9:35 за місцевим часом (10:35 за Києвом) і розпочнеться програма змагань. Лобан бігтиме в першому забігу.

Об 11:55 за київським часом почнуться стрибки у висоту серед п’ятиборок, о 14:20 – штовхання ядра, о 18:30 – стрибки в довжину, а о 20:50 – заключна 800-метрівка, після якої і дізнаємося імена чемпіонки та призерок.

“У цей складний для України час важливо показати, що наша країна жива. Для мене надзвичайно важливо бути тут і представляти Україну. Матерів і дітей вбивають, міста безжально бомблять, – заявила вона в коментарі decathletesofeurope.co.uk. – Я спортсменка й не вважаю, що варто когось боятися на доріжці чи в секторі. Непереможних немає”.

Юлія Лобан кваліфікувалася на чемпіонат світу в приміщенні, коли в лютому посіла третє місце на змаганнях у Таллінні з особистим рекордом – 4482 очка.

З розкладом, стартовими протоколами та результатами змагань можна ознайомитися ТУТ.