Українські перемоги на легкоатлетичних змаганнях у Софії

1547

21 травня, у Дні Євпрови в Україні, українські легкоатлети гідно представили нашу державу на міжнародних легкоатлетичних змаганнях “Нови звезди” в Софії (Болгарія).

З бігу 3000 метрів українці оформили переможний дубль. Андрій Атаманюк перетнув фінішну лінію першим (8:13.03 хв), а Ілля Кунін посів друге місце (8:16.97 хв). Для обох ці результати стали найкращими в кар’єрі.

На перші дві сходинки п’єдесталу зійшли також українські метальниці списа Ганна Гацько, яка перемогла з результатом 55.91 м, та Еріка Лукач, яка була другою (49.34 м). Багатоборка Анісія Лочман сьома (31.95 м). У Анастасії Лазебник 24.78 м.

Лочман також змагалася з бігу на 100 метрів з бар’єрами, де виграла срібло з особистим рекордом (14.08 с), а Лазебник фінішувала четвертою (15.49 с).

Срібні медалі виграли Оксана Мартинова (6.24 м) й Артем Коноваленко (7.20 м) зі стрибків у довжину серед жінок і чоловіків відповідно. Анастасія Шевгеніна (5.84 м) і Нікіта Нарольський (6.49 м) четверті.

Руслан Наумов з особистим рекордом піднявся на бронзову сходинку п’єдесталу з бігу на 1000 метрів (2:30.64 хв). Владислав Хоменський фінішував шостим і також показав найкращий результат у кар’єрі (2:36.77 хв).

Серед атлеток U18 бронзу з бігу на 800 метрів виграла Іванка Біленька (26.00 с). Христина Новрачук у секунді позаду й шоста. Серед дорослих Еліна Пристинська фінішувала дев’ятою (25.58 с), а у змаганнях серед чоловіків Нікіта Родченков був сьомим (22.37 с).

Поліна Науменко була четвертою (2:16.31 хв), а Вікторія Бондаренко восьмою (2:22.58 хв) з бігу на 800 метрів.

Пристинська також змагалася з бігу на 100 метрів, де стала восьмою (12.78 с). Фаїна Кара фінішувала слідом (12.84 с). Кристина Юрчук – 11-та (12.98 м).

Єгор Чесак був 13-м з бігу на 400 метрів (51.62 с, особистий рекорд).