Станіслав Коваленко перемагає з особистим рекордом та інші результати українців у Турнові

1633
Фото (с)Дмитро Вакулка, ФЛАУ

24 травня в Турнові (Чехія) відбулися легкоатлетичні змагання Ludvik Danek Memorial. Участь у них взяли й українці, які наразі тренуються в Празі.

Відразу двоє наших атлетів увійшли до першої трійки з бігу на 100 метрів. Станіслав Коваленко подолав дистанцію за переможні 10.33 с й на дев’ять сотих випередив чеха Яна Велебу. Для Коваленка цей результат став найкращим у кар’єрі. Його попередній особистий рекорд (10.44 с) був показаний також цього року – 15 травня в Остраві. Олександр Сосновенко третій (10.62 с). Василь Макух фінішував сьомим (10.75 с).

На цій же дистанції у змаганнях серед жінок Ганна Чубковцова стала другою (12.22 с), а Наталія Юрчук була п’ятою (12.41 с). Нагадаємо при цьому, що обидві атлетки спеціалізуються з бігу на 100 метрів з бар’єрами.

Олексій Поздняков виграв фінал 2 з бігу на 300 метрів (34.12 с), а Микита Барабанов був п’ятим у фіналі 1 (34.35 с).

Антон Копитько з результатом 6.94 м став п’ятим зі стрибків у довжину. У змаганнях серед жінок Наталія-Вікторія Хамула посіла третє місце (5.79 м), а 18-річна Аліна Лістунова була четвертою (5.56 м).

Всі результати змагань ви знайдете ТУТ.

Попередня статтяУкраїнські перемоги на шосе
Наступна статтяВ одному секторі з олімпійською чемпіонкою: Марія Горєлова відкрила літній сезон