Українські перемоги на шосе

1112
Фото (с)Instagram Марини Немченко

Минулого вік-енду українці змагалися й перемагали не лише на стадіонах, а й у забігах по шосе. Так, в Авероні, переможну серію продовжила Валентина Верецька, яка тижнем раніше виграла півмарафону у Баку. У Франції вона долала дистанцію 23.7 км і фінішувала першою (01:34:10 год). Ще одна українка, Марина Немченко, замкнула призову трійку (01:39:48 год).

У змаганнях серед чоловіків на першу сходинку п’єдесталу також зійшов атлет з України Микола Мевша (01:20:30 год).

***

Того ж дня, 22 травня, Наталія Семенович перемогла з бігу на 10 км у польському місті Бєльсько-Бяла. Час українки – 33.59 хв.

Попередня статтяЛегкоатлетичний вік-енд: Діханова виграє семиборство, Геращенко й Собчук відкривають сезон з перемоги та інші результати українців
Наступна статтяСтаніслав Коваленко перемагає з особистим рекордом та інші результати українців у Турнові