Чемпіонат світу-2022 з легкої атлетики: розклад виступу українців у четвертий день

1287
Фото ©Getty Images for World Athletics

Чемпіонат світу з легкої атлетики триває. 18 липня в Юджині й у ніч з 18-го на 19-те в Києві відбудуться два фінали, участь у яких візьмуть українці.

О 17:45 за місцевим часом і 3:45 за київським у сектор для стрибків у висоту вийде Андрій Проценко. Для учня Геннадія Зуєва цей чемпіонат світу сьомий за ліком, але фінал – лише перший. Разом з ним змагатимуться два олімпійські чемпіони Токіо італієць Джанмарко Тамбері й катарець Мутаз Есса Баршим, який до того ж захищатиме титул чемпіона світу. Кваліфікацію також подолав чинний чемпіон світу в приміщенні У Сан Хьок з Південної Кореї. Наміри реабілітуватися за не найкращі виступи нинішнього сезону має і американець ДжуВон Гаррісон, тим більше чемпіонат відбувається в його рідній країні.

Марина Бех-Романчук після впевненого подолання кваліфікації виступить у фіналі з потрійного стрибка. Основною фавориткою змагань вважають світову рекордсменку й олімпійську чемпіонку венесуелку Юлімар Рохас, проте українку також розглядають як одну з основних претенденток на медалі. Суперниць у обох вистачить. Серед них призерка Олімпійських ігор у Токіо португалка Патрісія Мамона, в активі якої є стрибок за 15 метрів, титуловані ямайчанки Шанейка Рікеттс та Кімберлі Вілльямс й не лише. Тож змагання як зі стрибків у висоту, так і з потрійного обіцяють бути насиченими й інтригуючими.

Весь розклад змагань, стартові протоколи й результати: https://worldathletics.org/competitions/world-athletics-championships/oregon22/timetable

Трансляція: https://suspilne.media/page/432-athletics-wc-2022-live/