На чемпіонаті Європи-2022 Україну представлять 54 легкоатлети й легкоатлетки

2642

15-21 серпня в Мюнхені в рамках мульти чемпіонату Європи відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики. До складу української команди ввійшли 54 атлети (28 чоловіків і 26 жінок). Серед них учасники двох естафет – 4х100 й 4х400 метрів серед чоловіків.

Ім’я та прізвище Вид Область
Наталія Кроль 800 м Рівненська
Ольга Ляхова 800 м Полтавська
Валерія Зіненко 10000 м Донецька
Анна Плотіцина 100 м з бар’єрами Київська
Анна Рижикова 400 м з бар’єрами Дніпропетровська
Вікторія Ткачук 400 м з бар’єрами Донецька
Наталія Стребкова 3000 м з перешкодами Тернопільська
Тетяна Гамера марафон Київська
Вікторія Калюжна марафон Донецька
Мариниа Немченко марафон Донецька
Євгенія Прокоф’єва марафон м. Київ
Людмила Оляновська спорт. ходьба, 20 км Київська
Олена Собчук спорт. ходьба, 20 км Волинська
Ганна Шевчук спорт. ходьба, 20 км Івано-Франківська
Надія Боровська спорт. ходьба, 35 км Волинська
Тамара Гаврилюк спорт. ходьба, 35 км Житомирська
Інна Лосева спорт. ходьба, 35 км Київська
Ірина Геращенко стрибки у висоту м. Київ
Юлія Левченко стрибки у висоту м. Київ
Ярослава Магучіх стрибки у висоту Дніпропетровська
Яна Гладійчук стрибки з жердиною м. Київ
Марина Килипко стрибки з жердиною Харківська
Марина Бех-Романчук стрибки в довжину; потрійний стрибок Хмельницька
Ірина Климець метання молота Волинська
Ганна Гацько метання списа м. Київ
Юлія Лобан семиборство Чернігівська
Андрій Васильєв 4х100 м Запорізька
Станіслав Коваленко 4х100 м Дніпропетровська
Ерік Костриця 4х100 м Волинська
Василь Макух 4х100 м м. Київ
Кирило Приходько 4х100 м Донецька
Сергій Смелик 4х100 м Донецька
Олександр Сосновенко 4х100 м Донецька
Микита Барабанов 4х400 м Запорізька
Данило Даниленко 400 м; 4х400 м Волинська
Олександр Погорілко 4х400 м Сумська
Олексій Поздняков 4х400 м Донецька
Дмитро Романюк 4х400 м Рівненська
Ігор Гелетій марафон Івано-Франківська
Віталій Шафар марафон Волинська
Іван Лосев спорт. ходьба, 20 км Київська
Сергій Світличний спорт. ходьба, 20 км Сумська
Віктор Шумік спорт. ходьба, 20 км Волинська
Іван Банзерук спорт. ходьба, 35 км Волинська
Мар’ян Закальницький спорт. ходьба, 35 км Донецька
Антон Радько спорт. ходьба, 35 км Сумська
Богдан Бондаренко стибки у висоту Харківська
Олег Дорощук стрибки у висоту Кіровоградська
Андрій Проценко стрибки у висоту Херсонська
Роман Кокошко штовхання ядра Одеська
Микита Нестеренко метання диска Дніпропетровська
Михайло Гаврилюк метання молота Івано-Франківська
Михайло Кохан метання молота Дніпропетровська
Артур Фельфнер метання списа Київська