Завершується «Пробіг до 100 тисяч бронежилетів»

579
Photo by Pixabay

Лише кілька днів залишається до завершення благодійного онлайн-пробігу «Пробіг до 100 тисяч бронежилетів». Амбасадоркою проєкту виступає українські бігунка на середні дистанції Орися Дем’янюк, чий чоловік, відомий український стрибун у висоту Дмитро Дем’янюк, наразі перебуває на лінії фронту, де боронить українські кордони й свободу.

Пробіг організований Львівським Оборонним Кластером, RunUkraine та біговим клубом ProBig. Він має на меті зібрати кошти, аби 100 тисяч захисників України отримали якісні бронежилети. З початку повномасштабного вторгнення ЛОК вже забезпечив бронежилетами 80 тисяч наших військових і продовжує робити це досі.

До онлайн пробігу приєдналися багато відомих українських легкоатлетів, серед яких, зокрема, призер чемпіонату світу та Європи зі стрибків у висоту Андрій Проценко та його колега по сектору, фіналістка чемпіонатів світу і Європи Ірина Геращенко. Приєднатися до них може кожен бажаючий і тим самим допомогти у виготовленні бронежилетів, адже сто відсотків коштів від реєстрації будуть спрямовані саме на це.

Долучитися може кожен, незалежно від віку, статі, місця знаходження чи рівня фізичної підготовки. Ви самі обираєте локацію, час та комфортну для себе дистанцію: 10 км, 21 км або ж довільну. Вартість реєстрації — 890 гривень, та, якщо бажаєте задонатити більше, вкажіть бажану суму під час оплати.

Кожен фінішер Пробігу отримає пам’ятну медаль з бронесталі, з залишків після порізки листа на плити, які є основим захисним елементом бронежелетів українських військових.

Більше про пробіг та реєстрацію – ТУТ.