Основні рішення засідання Ради ФЛАУ

1980

28 жовтня в Ужгороді відбулося засідання Ради ФЛАУ. Генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач передала представникам територіальних федерацій медалі для атлетів Анни Рижикової, Тараса Неледви й Івана Банзерука, які перейшли до них після дискваліфікації російських атлетів і які їй вручили під час Конгресу Європейської легкої атлетики в Таллінні.

Серед рішень, які ухвалила Рада ФЛАУ, було, зокрема, призначення дати позачергової Конференції ФЛАУ. Вона відбудеться 11 лютого 2023 року в електронному режимі.

Рада ФЛАУ вирішила підтримати кандидатуру олімпійського чемпіона з греко-римської боротьби Жана Беленюка на посаду президента НОК України.

Члени Ради ФЛАУ також заслухали звіти щодо виступів української команди на офіційних міжнародних змаганнях у 2022 році та обговорили їх.

Крім того був ухвалений проєкт календаря ФЛАУ на 2023 рік, з яким можна ознайомитися ТУТ.

Члени Ради ФЛАУ також розглянули питання щодо застосування санкцій за порушення етичних норм поведінки атлетом Еріком Кострицею, в результаті чого було нанесено ризики втрати ділової репутації ФЛАУ, та ухвалили рішення винести усну догану Костриці, а в разі повторного порушення норм поведінки виключити його зі складу національної збірної команди України з легкої атлетики.

Також було розглянуте питання щодо застосування санкцій за порушення Статуту ФЛАУ та Етичного кодексу ФЛАУ атлетом Ярославом Голубом, що також призвело до ризику втрати ділової репутації федерації. Рада ухвалила рішення про позбавлення його членства ФЛАУ. Це рішення може бути оскаржене атлетом на Конференції ФЛАУ.

Рада ФЛАУ також ухвалила рішення рекомендувати не продовжувати контракт зі старшим тренером чоловічої естафетної команди 4х100 метрів Іваном Гриником.

Серед інших питань члени Ради заслухали звіт про роботу секретаріату за десять місяців та інформаційно-фінансову довідку, затвердили Декларацію члена ФЛАУ, яка розпочне діяти з 2023 року й буде опублікована на сайті ФЛАУ в розділі «Бібліотека», та ратифікували національні рекорди, встановлені впродовж 2019-2022 років.

Наступне засідання Ради ФЛАУ відбудеться 17 грудня в електронному режимі.