ФЛАУ висловила підтримку кандидату в президенти НОК України Жану Беленюку

1319
Фото зі сторінки Жана Беленюка в соціальних мережах

Федерація легкої атлетики України висловила повну підтримку та довіру олімпійському чемпіону з греко-римської боротьби Жану Беленюку, який подав свою кандидатуру на посаду президента Національного олімпійського комітету України. Рішення підтримати Беленюка було ухвалене на засіданні Ради ФЛАУ 28 жовтня шляхом голосування.

«Для максимально успішного функціонування будь-якого виду спорту й олімпійського руху загалом усі його організації повинні працювати, немов єдиний механізм. У нас можуть бути розбіжності в поглядах, ми можемо дискутувати з різних питань, проте маємо разом йти до спільної мети. Особливо, коли в країні війна й ми всі повинні об’єднатися, – говорить в.о. президента ФЛАУ Євген Пронін. – На жаль, всі наші спроби налагодити діалог з НОКом та Мінмолодьспорту увінчались відсутністю бажання з боку цих організацій вести його з нами. Подібну ситуацію ми бачимо й у комунікації з іншими великими федераціями.

Ми розуміємо важливість співпраці. Розуміємо, що вона потрібна не окремим керівникам, а передусім атлетам і тренерам, а отже, команді й українському спорту загалом. У зв’язку з цим Федерація легкої атлетики України прагне бачити на керівних посадах людей, які дійсно готові до діалогу та, як і ми, прагнуть позитивних змін; які не бояться ухвалювати сміливі рішення та висловлювати свою позицію; які готові до розумної і конструктивної критики, якщо в ній буде потреба.

Саме тому ми вирішили підтримати кандидатуру Жана Беленюка та його команду. Це саме ті люди, які, на нашу думку, здатні змінити діяльність Національного олімпійського комітету України в кращий бік».

«На жаль, олімпійський рух останнім часом перебуває у стагнації. Я це відчув ще вчора як спортсмен. Тож уже сьогодні ми готові змінювати наш спорт на краще, аби вже завтра українські олімпійці відчули позитивні зміни.

Я професійний спортсмен і чітко усвідомлюю, що великі результати здобуваються лише за підтримки потужної команди. Моє бачення позитивних змін в українському спорті співпало з баченням прогресивних керівників різноманітних федерацій, які звернулися до мене й делегували мені право обиратися на посаду президента Національного олімпійського комітету України.

У цій команді нам вдалося об’єднати молодість і досвід, професіоналізм і наполегливість. Але основний об’єднуючий фактор – це чиста репутація кожного члена цієї команди. Порядок денний українського олімпійського руху заслуговує на якісне оновлення. І я найближчим часом розповім вам, з ким і яким чином ми будемо це робити, та познайомлю вас зі своїми однодумцями», – говориться в офіційному зверненні Жана Беленюка на його сторінці в соціальних мережах.

«Я йду на вибори президента НОК, це серйозний виклик системі! Настрій рішучий, з запитом і надією на вашу підтримку!» – додав Жан Беленюк.