Медалі для українців

1839

Через дискваліфікацію низки російських легкоатлетів відразу три медалі європейських змагань найвищого рівня перейшли до українців. Про це на засіданні Ради ФЛАУ 28 жовтня розповіла генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач, а також передала нагороди представникам територіальних федерацій легкої атлетики, щоб ті вручили їх спортсменам.

«На Конгресі Європейської легкої атлетики нам вручили медалі для спортсменів і відповідні листи, – говорить Іоланта Хропач. – Звісно, приємно отримувати нагороди, на які ти заслуговуєш, під час змагань, адже це зовсім інші емоції. Проте це жодним чином не знецінює їхню вартість. Це в черговий раз доводить і нагадує всім, що змагатися потрібно чесно».

Анна Рижикова після дискваліфікації росіянки Ірини Колесніченко підняла на другу позицію з бігу на 400 метрів з бар’єрами і тепер є срібною медалісткою чемпіонату Європи-2012.

Тарас Неледва після дискваліфікації росіянина Кирила Сухарєва, став бронзовим призером зі стрибків у довжину на чемпіонаті Європи U23 в 2013 році.

Іван Банзерук став срібним призером на дистанції 50 км на Кубку Європи-2015 зі спортивної ходьби після дискваліфікації росіян Михайла Рижова й Івана Носкова. На другу позицію в командному заліку цієї дисципліни також піднялася Україна.