Ярослава Магучіх перемагає в Метці з найкращим результатом сезону в світі

1559
Фото (c)Wanda Diamond League

Українка Ярослава Магучіх виграла міжнародний легкоатлетичний турнір у Метці з найкращим результатом сезону в світі зі стрибків у висоту в приміщенні – 2.02 м. Але учениця Тетяни Степанової на цьому не зупинилася й спробувала підкорити ще й 2.07, проте цього разу планка не встояла.

2.02 м Магучіх стали також рекордом турніру. До цього він був 1.92 м. Саме з таким результатом ще одна українка, Юлія Левченко, посіла цього вечора третє місце. Катерина Табашник – четверта (1.90). А другою з повторенням національного рекорду Нідерландів стала Брітт Веерман (1.96 м).

Вікторія Ткачук двічі виходила на старт у Метці. Спочатку вона виграла свій забіг на 400 метрів (52.70 с), а згодом фінішувала другою у фіналі В на 200 метрів (23.70 с). На обох дистанціях найкращий час у Фемке Бол з Нідерландів (49.96 с, найкращий результат сезону в світі, та 22.87 с).

Результати змагань у Метці

Анна Рижикова змагалася у Файєтвіллі. З результатом 38.29 с вона фінішувала другою в забігу С на 300 метрів.

Попередня статтяISTAF Indoor Berlin: світовий рекорд з метання диска та початок сезону зі стрибків у довжину Марини Бех-Романчук
Наступна статтяЯрослава Магучіх і Роман Кокошко – найкращі легкоатлетка й легкоатлет січня в Україні