Голосування за найкращих легкоатлетів і легкоатлеток місяця

1054

ФЛАУ починає голосування за найкращих легкоатлетів і легкоатлеток одразу двох місяців – лютого й березня.

Голосування традиційно відбувається у трьох категоріях – серед уболівальників, експертів (Рада ФЛАУ) й медіа. Голоси кожної категорії враховуються як третина від усіх голосів.

Уболівальники можуть обрати найкращих за посиланнями:

Лютий

Березень

Голосування триває до 19:00 понеділка, 17 квітня.

Найкраща легкоатлетка лютого

Марина Бех-Романчук – посіла третє місце з потрійного стрибка на міжнародному турнірі у Льєвені, Франція (14.01 м) і посіла сьоме місце зі стрибків у довжину на міжнародних змаганнях у Берліні (6.56 м).

Ірина Геращенко – перемогла зі стрибків у висоту на міжнародних змаганнях у приміщенні в Удіне, Італія (1.93 м) і Тржинечі, Чехія (1.90 м); посіла друге місце на міжнародних змаганнях у приміщенні в Густопече, Чехія (1.97 м) й третє на чемпіонаті України в приміщенні в Києві (1.92 м).

Ярослава Магучіх – перемогла на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту в Банській Бистриці, Словаччина (1.97 м), Метці, Франція (2.02 м – найкращий результат сезону в світі), Валь-де-Рей, Франція (1.95 м) й Ульстенвіку, Норвегія (1.99 м).

Найкращий легкоатлет лютого

Роман Кокошко – двічі вигравав змагання в Помбалі, Португалія (штовхання ядра, 21.66 м і 21.42 м); посів третє місце на міжнародних змаганнях у Валь-де-Рей, Франція (20.57 м); був п’ятим на змаганнях у Белграді (20.60 м).

Андрій Проценко – переміг на змаганнях у приміщенні в Помбалі, Португалія (2.17 м); посів другі місця на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту в приміщенні в Банській Бистриці, Словаччина (2.32 м) й в Удіне, Італія (2.24 м); став третім у Лодзі, Польща (2.15 м).

Назар Степанов – переміг з бігу на 60 метрів з бар’єрами на змаганнях у приміщенні в Гойсдені, Бельгія (7.99 с) та фінішував другим з рекордом України U20 на дистанції 60 метрів з бар’єрами в приміщенні (99.1 см) у Мюнхені, Німеччина (7.83 с).

***

Найкраща легкоатлетка березня

Валерія Іваненко-Кириліна – виграла золото з метання молота серед атлеток U23 на Кубку Європи з метань у Лейрії, Туреччина (65.51 м).

Ярослава Магучіх – стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту в приміщенні в Стамбулі, Туреччина (1.98 м).

Катерина Табашник –  виграла бронзову медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті Європи в приміщенні в Стамбулі, Туреччина (1.94 м).

Найкращий легкоатлет березня

Роман Кокошко – виграв бронзову медаль чемпіонату Європи в приміщенні в Стамбулі, Туреччина, й установив національний рекорд України зі штовхання ядра (21.84 м); виграв золото Кубку Європи з метань (21.52 м).

Андрій Проценко – виграв срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті Європи в приміщенні в Стамбулі, Туреччина (2.29 м).

Артур Фельфнер – виграв золото з метання списа серед атлетів U23 на Кубку Європи з метань у Лейрії, Португалія (80.09 м).

Попередня стаття«Мастерз»: світовий рекорд і 22 медалі українських ветеранів на чемпіонаті світу в приміщенні
Наступна статтяВизначені найкращі легкоатлет і легкоатлетка лютого й березня в Україні