Зі світу по нитці: Паттерсон планує повернення, Фрейзер-Прайс переносить початку сезону, Інгебрігтсен розпланував календар перед весіллям, а Міллер-Уйбо стала мамою

819
Фото (c)Wanda Diamond League

Чинна чемпіонка світу зі стрибків у висоту Елінор Паттерсон планує повернутися в сектор цього літа й виступити на чемпіонаті світу в Будапешті. Проте австралійка й досі бореться з травмою, яку отримала під час розминки на змаганнях у Банській Бистриці в лютому – переломом ступні, з якої вона відштовхується.

«Ти ніби заново вивчаєш свою ногу, що маєш робити, як діяти. Ти навіть дещо втрачаєш у звичній мобільності. Процес до її повного завантаження буде нелегким і тривалим, тому цілком можливо, що я не змагатимуся до кінця липня», – зазначила вона в коментарі The Sydney Morning Herald.

Наразі Паттерсон планує почати сезон з етапу «Діамантової ліги» в Монако, 21 липня.

***

Багаторазова олімпійська чемпіонка й чемпіонка світу, ямайська спринтерка Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс планувала відкрити сезон-2023 змаганнями в Ботсвані 29 квітня, проте знялася з них через сімейні обставини.

«Я дуже чекала на початок сезону й хотіла пробігти в Ботсвані, тож я розчарована через те, що мій перший старт доводиться відкласти. Але через сімейні обставини я не зможу взяти участь в Гран-прі», – сказала Фрейзер-Прайс.

Проте список зіркових атлетів на змаганнях у Ботсвані досить швидко поповнився олімпійським чемпіоном з бігу на 200 метрів канадійцем Андре Де Грассом.

***

Олімпійський чемпіон і чемпіон світу норвежець Якоб Інгебрігтсен наразі разом з братами Філіпом і Генріком перебуває на чотиритижневому зборі в Сьєрра-Неваді (Іспанія). За словами його менеджера Даніеля Вессфельдта, до чемпіонату світу в його змагальному календарі як мінімум чотири старти: етапи «Діамантової ліги» в Рабаті (28 травня), Осло (15 червня), Лозанні (30 червня) й Хожуві (16 липня). Після Будапешта  він має намір продовжити «діамантову ходу» в Цюриху, Брюсселі й завершити серію фіналом у Юджині. Після завершення сезону Якоб Інгебрітсен планує весілля зі своєю нареченою Елізабет Ассерсон.

***

Про неспортивну, але надзвичайно приємну подію повідомили дворазова олімпійська чемпіонка з бігу на 400 метрів Шон Міллер-Уйбо й срібний призер чемпіонату світу-2019, десятиборець Майкел Уйбо. Зіркове подружжя стало батьками, а малюка назвали Майкел Уйбо-молодший.

За матеріалами EME News