Голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку квітня в Україні

975

Починається голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку квітня в Україні. На ці звання претендують:

Чоловіки

Михайло Брудін – виграв змагання U20 з метання диска (1.75 кг) у Кастеллоні (61.60 м).

Роман Горбачов – виграв срібло чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби на дистанції 10 км U20 (45:05 хв).

Дмитро Сірук – переміг на чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів (29:15.33 хв) та командному чемпіонаті України з кросу 8 км (24:22).

Жінки

Валерія Зіненко – перемогла на чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів (32:24.06 хв), фінішувала сьомою на півмарафоні в Берліні (1:10:28 год).

Ірина Климець – виграла змагання з метання молота в Кам’янці-Подільському (71.35 м).

Наталія Семенович – виграла півмарафон у Прадубіце (1:13:07 год).

Участь у голосуванні беруть уболівальники, експерти (Рада ФЛАУ) й ЗМІ. Голоси кожної з категорій враховуються як третина від усіх голосів.