З зимового на літній сезон: Київ стає місцем весняних рекордів і нормативів

1058

Тільки за зиму федерація легкої атлетики міста Києва прийняла 8 змагань. Це були і чемпіонати,  і кубки України, і всілякі дитячі старти. 3 березня Київ фінально провів останній зимовий старт — чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2010 – 2011 р.н. та молодше. І відкрив літній сезон.

Наступним стартом для спортсменів у Києві за календарем ФЛАУ став І етап Кубка України з легкоатлетичних метань 29-31 березня. Всеукраїнські змагання з метань “Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О. Під час Кубка Дмитровська відкрила сезон виконання нормативів з метань і виборола квиток на чемпіонат Європи у дисципліні метання молоту.

Київ приймав і ряд комерційних змагань у співпраці з ФЛАУ. Так, наприклад, 30 квітня був проведений напівмарафон Run Ukraine, в якому переміг Роман Романенко, другим став Порозов, третім Сірук. Всі троє спортсменів зазначили, що змагалися у якості тренування.

05-06 травня всі знов повернулися на доріжку, адже проходив командний чемпіонат міста Києва присвячений ІІ світовій війні. Під час якого редакція “Жорстка Атлетика” відзначила найцікавіші виступи учасників: Анастасія Прокудіна на 1500 м показала час 4:29,07, другою фінішувала Вікторія Ковба – 4:30,69, а третьою стала Тетяна Чорновол – 4:31,28. Сезон відкрив і Олег Кукота на дистанції 110 метрів з бар’єрами Олег показав однаковий час як в забігу, так і в фіналі – 14:50. Наталія Пироженко-Чорномаз вперше з 2020 року пробігла 400 метрів з бар’єрами, фінішувала з результатом 1:01,02

А вже 11-13 травня участь у ще одних змаганнях взяли зовсім молоді спортсмени — юнаки та дівчата 2006-2011 року народження. Серед запропонованих видів, були і нестандартні дистанції — 300 м, 1000 м, 600 м. Зіркою змагань став юний Строгалєв Матвій, який у віці 11 років намагався підкорити висоту 290 (PB у приміщенні 320) у стрибках з жердиною. Цього разу планка підкорилася на висоті 280.

Вчора ж пройшло фінальне на сьогодні змагання у Києві — Кубок міста Києва. На якому Анісія Лочман виконала норматив на чемпіонат Європи серед молоді у Фінляндію. Вона виграла 100 з бар‘єрами з особистим рекордом 13,70 та на дві десятих перевищила кваліфікаційний результат. Також Вікторії Ковбі вдалося оновити чотирирічний особистий на 1500 метрів, спортсменка показала результат 4:22.9.

Ознайомитися з майбутніми змаганнями в місті Київ можна ТУТ

Попередня статтяЯк Україна легкоатлетичні старти весною приймала
Наступна статтяСвітовий рекорд Перес і медалі українок, або чим запам’ятався командний чемпіонат Європи-2023 зі спортивної ходьби