Робоча зустріч під керівництвом Ольги Саладухи

1017

27 червня в будівлі Мінмолодьспорту пiд керiвництвом першого вiце-президента ФЛАУ Ольги Саладухи було проведено робочу зустріч з тренерським складом нацiональної збiрної команди України з легкої атлетики. На цій зустрічі були присутні директор департаменту олімпійського спорту Мінмолодьспорту Нельсон Гайріян, генеральний секретар ФЛАУ Іоланта Хропач, почесний член ФЛАУ Олександр Величко. Основними темами для обговорення були підведення підсумків виступу на ІІІ Європейських іграх, а також хід підготовки до наступних головних змагань поточного літнього сезону, і в першу чергу – до чемпіонату світу в Будапешті.

В. о. головного тренера національної збірної команди Максим Островський представив розширений аналіз щодо результатів виступу національної збірної команди України в командному чемпіонаті Європи, який цього разу було включено до програми ІІІ Європейських ігор. Нагадаємо, що збірна команда України з легкої атлетики в рамках цих Ігор виборола 6 нагород (3 золотих, 1 срібну та 2 бронзових) і в неофіційному командному заліку за медалями посіла 5 місце серед 48 країн-учасниць. Головні тренери груп видів детально зупинились на позитивних та негативних аспектах виступу на цих змаганнях спортсменів у своїх групах, а також доповіли про поточний стан справ у підготовці, найближчі плани та перспективи спортсменів, підготовкою яких вони опікуються. Окрім груп видів, які взяли участь в Європейських іграх, також було розглянуто і стан справ та проблемні питання в групі багатоборства та в групі резерву.

В. о. державного тренера Олексій Сердюченко надав присутнім інформацію про хід виконання Єдиного календарного плану на поточний, проміжні підсумки за І піврічча, обсяги та напрямки використання бюджетних коштів, визначених Мінмолодьспорту, для проведення спортивних заходів з легкої атлетики. Також Олексій звернув увагу на основних викликах і організаційних недоліках, з якими наразі стикається тренерський склад і які потребують вирішення для підвищення ефективності роботи у національній збірній команді.

За результатами розгляду питань, які були підняті на цій зустрічі, Ольга Саладуха та Нельсон Гайріян в цілому дали позитивну оцінку роботі тренерського штабу у поточному році, виступу збірної команди на ІІІ Європейських іграх, хоча і звернули увагу на окремі недоліки та прорахунки і запропонували яким чином їх необхідно виправити у подальшій роботі.

Також було прийнято рішення провести наступну таку зустріч восени цього року для підведення підсумків та аналізу всього змагального сезону, визначення основних завдань та пріоритетів у підготовці та виступах на наступний рік, і в першу чергу на ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх.

Цього ж дня 27.06.2023 року відбулось засідання Виконкому №18 в Міністерстві молоді та спорту України, на якому було розглянуто наступні питання:

  • Затвердження складу офіційної делегації для участі у Чемпіонаті Європи серед молоді, 11-16 липня, м. Еспоо (Фінляндія).
    Затверджено склад делегації.
  • Затвердження складу офіційної делегації для участі у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, 23-29 липня, м. Марібор (Словенія).
    Затверджено склад делегації.
  • Підсумки та результати виступу на Європейських іграх.
    Звіт прийнято до відома.