Михайло Кохан: «Мав виконувати норматив ще в першій спробі»

835

Михайло Кохан став першим атлетом з української команди, якому вдалося подолати кваліфікацію на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Вже перша спроба Кохана з метання молота, на 76.59 м, гарантувала б йому місце в 12-ці найсильніших. Але Михайло вирішив не покладатися на долю й уже в другій виконав кваліфікаційний норматив – 78.47 м при необхідних 77 м.

«Те, що перенесли змагання, трішки виснажило, але катастрофи не трапилося. Як і завжди, найважливішим було зробити все так, як потрібно. Коли це вдається, тоді нічого нового навіть вигадувати не доводиться, – говорить Михайло Кохан після кваліфікації. – Насправді, мав виконувати кваліфікаційний норматив уже в першій спробі. Думав, буде достатньо сил, проте потрібно було одразу докласти їх трішки більше.

На щастя, після молодіжного чемпіонату Європи мені дозволили взяти участь у двох міжнародних стартах і це, безсумнівно, додало впевненості. Зараз почуваюся значно краще, ніж до того».

Один з основних суперників Кохана – угорець Бенце Холас. Йому, як і українцеві, вдалося напряму кваліфікуватися до основного кола змагань (78.13 м).

«Бенце – основна зірка в угорській легкій атлетиці, – говорить про суперника Кохан. – Підозрюю, що тут все робилося під нього. Але нам це, певною мірою, на руку. Принаймні в питанні якості сектора. В Угорщині розуміються на метанні молота, тому він тут дійсно хороший, все відповідає високим стандартам».

Результати кваліфікації з метання молота серед чоловіків на чемпіонаті світу

Ольга Ніколаєнко, ФЛАУ

Попередня статтяРоман Кокошко: «Ані затримка змагань, ані мокрий сектор не вплинули на виступ»
Наступна статтяМарина Бех-Романчук: «Цього сезону зрозуміла, наскільки складно поєднувати стрибки в довжину й потрійним»