Михайло Кохан – в п’ятірці чемпіонату світу

514
Фото (с)Ulf Schiller/athletix.ch

Третій чемпіонат світу й третій фінал з метання молота для Михайла Кохана. В Будапешті українець максимально наблизився до 80-метрової позначки, показавши 79.59 м і ставши з ним п’ятим.

Переможцем змагань для багатьох дуже несподівано став канадієць Ітан Катцберг з національним рекордом своєї країни – 81.25 м.

«У Будапешті мій перший чемпіонат світу й цей досвід просто неймовірний. Змагання для мене пройшли чудово, але я дещо хвилювався. Та вже після першої спроби прийшла впевненість у собі, – говорить Ітан Катцберг організаторам. – Дуже задоволений тим, як прогресував упродовж змагань. Стати чемпіоном світу, ще й з особистим рекордом – це те, що складно передати словами».

Поляк Войцех Новіцький став другим (81.02 м). Бронзу на домашньому чемпіонаті світу виграв угорець Бенце Холас (80.82 м).

«Найважливіше у всьому цьому те, що зміг ощасливити сьогодні стількох людей, – говорить Бенце Холас організаторам. – Не можу описати, скільки дітей підходили до мене, щоб сфотографуватися або привітати. І медаль робить все це ще більш чудовим.

Не знаю, чому мою спробу на 81.02 не зарахували. Але знав, що конкуренція буде напруженою, тож мав зробити все від себе залежне».